Justynie Steczkowskiej puściły nerwy! Tak zachowuje się gwiazda za kulisami Opole 2022

2022-06-19 12:11

Justyna Steczkowska podczas prób do swojego jubileuszowego występu podczas 59. KFPP Opole 2022 nie wytrzymała. Do sieci wyciekł filmik, na którym widać, jak Steczkowskiej puszczają nerwy. Artystka ze sceny strofuje operatorów, wręcz w pewnym momencie krzyczy do mikrofonu. Najwyraźniej stres dał się piosenkarce we znaki. Zobaczcie nagranie.

Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA

Justyna Steczkowska na festiwalu Opole 2022

Justyna Steczkowska podczas drugiego dnia festiwalu Opole 2022 świętowała swój jubileusz. Nie zabrakło na nim największych przebojów piosenkarki, a także życzeń od największych gwiazd. Jej recital "Dziewczyna szamana – 50. urodziny Justyny Steczkowskiej" był jednym z najbardziej wyczekiwanych koncertów podczas 59. KFPP Opole 2022. Można się zatem domyślić, że dla gwiazdy zarówno występ jak i przygotowania do niego były źródłem sporego stresu. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak zachowywała się gwiazda za kulisami festiwalu Opole 2022. Najwyraźniej puściły jej nerwy, bo w pewnym momencie zaczęła krzyczeć na operatorów przez mikrofon. Z filmiku można wywnioskować, że podczas prób przed jubileuszowym koncertem w Opolu nie wszystko szło po jej myśli, co wyprowadziło Steczkowską z równowagi. Jednak to zrozumiałe, w końcu artystka dbała o to, aby jej występ przed publicznością był idealny.

Fani bronią Steczkowskiej

Fani w mediach społecznościowych bronią gwiazdy. Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci tłumaczą zachowanie piosenkarki profesjonalizmem. - Raczej jej zależy, aby występ był perfekcyjny i od tego są próby. A chyba dobrze, że coś mówi - czytamy w komentarzach. - Ona jest bardzo profesjonalna, każdemu mogą puścić nerwy, jak jest tak ciepło - dodaje inny internauta. Zobaczcie nagranie z prób przed koncertem Justyny Steczkowskiej na 59. KFPP Opole 2022.

Sonda
Podobał ci się występ Justyny Steczkowskiej podczas Opola 2022?
Super Express w garderobie Kasi Cichopek na festiwalu w Opolu

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki