Festiwal Opole 2023

Już za chwilę rozpocznie się Festiwal w Opolu 2023. A jak wyglądały próby?

2023-06-09 19:26

O 20.00 w piątek rozpocznie się Festiwal w Opolu 2023. Na miejsce już zjechały się polskie gwiazdy z całego kraju, aby wystąpić dla widzów, którzy zbiorą się pod amfiteatrem, ale także i dla tych przed telewizorami. Jeszcze po południu trwały ostatnie próby przed koncertami. Koniecznie zobaczcie!

Niestety, pogoda na opolski festiwal jest daleka od idealnej. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed burzami w tym rejonie Polski. W pobliżu amfiteatru można dostrzec prowadzących, jak i artystów z parasolkami. Pomimo wszystko wszyscy walczą o to, aby nic nie popsuło fantastycznej zabawy podczas weekendu!

Festiwal zainauguruje piątkowy koncert „Wielka Gala. Od Opola do Opola”, podczas którego przypomniane zostaną muzyczne wydarzenia (płyty i piosenki). Zaprezentowani zostaną także młodzi wykonawcy i nowe trendy w muzyce.

DODA o reality-show z GÓRNIAK! Wyjaśnia SYMBOLE występu PSHF 2023

W piątek wystąpią , m.in.: Golec uOrkiestra, Lombard, Roxie Węgiel, Trubadurzy, Wanda i Banda, Marina Łuczenko, Zakopower, Viki Gabor i Dominik Dudek.

Już powoli kończą się próby przed występami. Koniecznie zobaczcie! Wszystko będzie transmitowane przez najbliższe dni przez Telewizję Polską na TVP1.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany