Kamil Bednarek jest już po ślubie! Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami!

2023-02-16 10:08

Kamil Bednarek nie należy do grona gwiazd, które przesadnio emanują swoją prywatnością. Artysta niechętnie mówi o swoim życiu poza sceną. Od dłuższego czasu wiadomo było jednak, że jego serce jest już zajęte. Wygląda na to, że w tajemnicy przed mediami Kamil Bednarek poślubił swoją dotychczasową partnerkę!

Kamil Bednarek jest już po ślubie! Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami!

i

Autor: AKPA Kamil Bednarek jest już po ślubie! Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami!

Ostatni raz o życiu miłosnym Kamila Bednarka media rozpisywały się w 2021 roku, kiedy to z hukiem skończył się jego niemal 9-letni związek z zambijską modelką Vicky Hall. Nie obyło się wówczas bez publicznego prania brudów, bo narzeczona Kamila zamieściła w sieci parę pełnych żalu i goryczy wpisów, do których Bednarek nigdy się nie odniósł.

Od tamtej pory niewiele osób w ogóle wiedziało, że muzyk się z kimś spotyka. Okazuje się, że Kamil zdążył już nawet wziąć ślub ze swoją ukochaną, czym podzielił się ze swoimi fanami w Walentynki. Udostępnił link do swojej nowej piosenki i przyznał, że tekst napisał dla swojej żony, Pameli.

- Życzę nam wszystkim, abyśmy potrafili cieszyć się tym uczuciem i szanować je każdego dnia. W prezencie ode mnie łapcie utwór, który napisałem dla mojej żony. Pamela, dziękuję, że jesteś i za to, że pomogłaś mi na nowo uwierzyć w siebie. Miłość! - napisał Kamil Bednarek. 

Myślicie, że muzyk kiedyś zdecyduje się pokazać swoją żonę na salonach?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki