Andrzej Sołtysik zaliczył wpadkę. Zapytał Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o mamę Laury

2021-08-01 14:30
Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Laura i Karol razem?! Para spaceruje po Wrocławiu?! Fani programu na tropie
Autor: Ślub od pierwszego wejrzenia Player.pl Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Laura i Karol razem?! Para spaceruje po Wrocławiu?! Fani programu na tropie

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudza olbrzymie emocje wśród widzów. Ludzie zachodzą w głowę, jak można wziąć ślub z osobą, którą widzi się pierwszy raz w życiu. Na coś takiego zgodzili się uczestnicy ostatniej edycji, a wśród nich Karol i Laura. Choć na ślubnym kobiercu stanęli z kimś zupełnie innym, to jednak na siebie trafili i pokochali. W niedzielę oboje gościli w "Dzień dobry TVN". Nie obyło się bez wpadki. Zaliczył ją prowadzący Andrzej Sołtysik.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program budzący kontrowersje. Wszystko dlatego, że biorą w nim ślub osoby, które wcześniej zupełnie się nie znały, a dopasowywane są w pary przez ekspertów. W ostatniej edycji programu TVN połączeni zostali: Iza i Kamil, Laura i Maciek oraz Karol i Iga. Z trzech par tylko jedna pozostała w związku i do tej pory jest szczęśliwa, to Iza i Kamil, którym nie wszyscy wróżyli szczęście. Oni jednak postawili na miłość i budowali relację. Co ciekawe, po emisji wszystkich odcinków programu okazało  się, że wśród uczestników powstała jeszcze jedna para: Laura i Karol. Ich wspólne zdjęcie zaczęło krążyć po sieci, ale oni nie chcieli zbyt komentować swojego uczucia. Dawali jedynie wymijające, krótkie odpowiedzi. Aż do teraz! W niedzielę para opowiedziała o swojej relacji po raz pierwszy publicznie w "Dzień dobry TVN". Laura i Karol pojawili się w studiu śniadaniówki i opowiedzieli o sobie.

Karol wyjaśnił, że pierwszy kontakt mieli ze sobą w marcu, za pośrednictwem Facebooka, potem doszła rozmowa telefoniczna, a w końcu młodzi postanowili się spotkać. Laura wyznała, że Karol wpadł jej w oko już w pierwszym odcinku: - Jak zobaczyłam Karola podczas pierwszego odcinka, poczułam, że to mógłby być mężczyzna, którego chciałabym spotkać. Na pierwszą randkę umówili się w Gliwicach, a kolejne u Karola. To wtedy, w mieszkaniu Karola zakochani pierwszy raz się pocałowali! Para ma zamiar być razem i podjęte zostały już pewne kroki, Karol przeprowadzi się do ukochanej Laury! 

Wpadka w "Dzień dobry TVN". To pytanie do Karola nie powinno paść 

Rozmowa w "Dzień dobry TVN" przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze. Jednak doszło też do niespodziewanej i niekomfortowej sytuacji. Gospodarz programu Andrzej Sołtysik pytając o to, czy Laura i Karol mają wsparcie wśród bliskich zapytał: - "Jak rodzice reagują na związek i plany? Dobrze? Karol odparł, że tak, mają wsparcie rodziny i przyjaciół. Nagle Sołtysik wypalił: - "A Teściowa Karolu?". Na co Karol odparł: - "Laury mama nie żyje...". Sołtysik oczywiście przeprosił za pytanie. To, że Laura nie ma już mamy było wspomniane w programie. 

Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Laura i Karol razem?! Para spaceruje po Wrocławiu?! Fani programu na tropie

Irena Santor: Cieszę się, że jestem. Doceniam każdą piękną chwilę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE