Kraśko

i

Autor: Super Express TV

Karolina Ferenstein-Kraśko jest zazdrosna o Kingę Rusin?

2016-09-07 11:25

Piotr Kraśko od niedawna prowadzi Dzień Dobry TVN wraz ze swoją wieloletnią przyjaciółką Kingą Rusin. Dziennikarze znają się jak łyse konie i ich serdeczność wobec siebie nieraz widać na ekranie telewizora. Czy żona przystojnego Kraśki jest zazdrosna o Rusin?

Paulina Koziejowska w swoim programie 5 minut z Pauliną, postanowiła zapytać Piotra Kraśkę, jak jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko, reaguje na zażyłość z koleżanką z pracy, Kingą Rusin. Taka relacja nie zdaża się często. Świadczy o tym powiedzenie, że przyjaźń między mężczyzną i kobietą nie może mieć miejsca. - Gdyby nie ten kontekst, gdyby nie relacja z Kingą , to powiedziałbym, że tak, niema. Bo albo jak się bardzo przyjaźni mężczyzna i kobieta, to albo to znaczy, że byli kiedyś ze sobą, albo, że będą kiedyś ze sobą - tłumaczy Kraśko. - Ale okazuje się, że są wyjątki - zaznacza dziennikarz.

- Z Kingą znamy się prawie całe życie, ale to jest ciekawa relacja - zauważa Kraśko. Jak jednak na przyjaźń Kingi i Piotra reaguje jego żona? Czy nie jest zazdrosna? - One są przyjaciółkami. My się znamy na prawdę tyle lat, że to jest jak rodzeństwo. To by było kazirodztwo - żartuje Kraśko.

Dobrze, że Dzień Dobry TVN nie prowadzi Hanna Lis. Wtedy Karolina Ferenstein-Kraśko musiałaby być bardziej czujna.

Zobacz: Piotr Kraśko i Kinga Rusin na dachu. Urocze zdjęcie współpracowników

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE