Karolina Korwin Piotrowska trafiła do szpitala!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Co się stało?

Karolina Korwin Piotrowska trafiła do szpitala! W jakim jest stanie?

2022-09-28 9:04

Karolina Korwin Piotrowska (51 l.), dziennikarka, która aktywnie działa w mediach społecznościowych, trafiła do szpitala. Kobieta poinformowała o wydarzeniu na swoim profilu na Instagramie. "Dzisiaj dostałam piłą tarczową od losu, życia i zdrowia po głowie", napisała.

Karolina Korwin Piotrowska trafiła do szpitala

Karolina Korwin Piotrowska to dziennikarka radiowa i telewizyjna, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i komentuje bieżące wydarzenia ze świata show-biznesu oraz polityki. Poza tym dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia prywatnego. Ostatnio dziennikarka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z sali szpitalnej. Jak poinformowała, trafiła na szpitalny oddział ratunkowy. 

- Dzień dobry, nazywam się Karolina i właśnie dzisiaj dostałam piłą tarczową od losu, życia i zdrowia po głowie. Wylądowałam rano na SOR Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. W sumie kilkanaście godzin strachu, z obietnicą, że trzeba wprowadzić zmiany, nie gadać o tym, że trzeba wprowadzić, tylko zadziałać - napisała.

W dalszej części postu Korwin Piotrowska wyraziła swoją wdzięczność dla pracowników państwowej służby zdrowia. 

- Ale nie o tym: drodzy pracownicy państwowej opieki zdrowotnej, JESTEŚCIE HEROSAMI. Naprawdę. To jest zwyczajny SOR w państwowym szpitalu, a poczułam się zaopiekowana jak w klinice Mayo. Nie byłam żadnym vipem, ani ja, ani pan, który zemdlał podczas maratonu, czy pani leżąca obok, która bolał prawie każdy dotyk. Cierpliwość, spokój, opanowanie, poczucie humoru, kiedy trzeba stanowczość. I spokojna rozmowa z lekarzem. Albo dowcipkowanie z pielęgniarzem. Bezcenne. Podziwiam. Dokonujecie cudów w świecie, który o cudach zapomniał. Jeśli gdzieś w tym świecie jest dobro, to w miejscach takich jak to. DZIĘKUJĘ. Dbajcie o siebie wszyscy. Życie jest jedno. W takich miejscach to bardzo widać.

Przyjaciele ze świata show-biznesu życzą zdrowia Korwin Piotrowskiej 

W komentarzach posypały się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od znajomych dziennikarki ze świata show-biznesu. Złożyli je m.in. Michał Piróg, Maja Ostaszewska, Barbara Kurdej-Szatan, Magda Mołek i Marta Żmuda Trzebiatowska.

Dziennikarka została wypuszczona ze szpitala po kilku godzinach, o czym poinformowała w tym samym wpisie.

Sonda
Obserwujesz Karolinę Korwin Piotrowską w mediach społecznościowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają