Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

i

Autor: AKPA, Instagram

Rozpoznalibyście ich?

Kasia Cichopek bez grama makijażu, a Maciej Kurzajewski z siwą brodą. Tak wyglądają ich wakacje! [ZDJĘCIA]

2023-07-25 22:13

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na wakacje. Para prowadzących "Pytanie na Śniadanie" wypoczywa nad Morzem Śródziemnym. Ostatnio wybrali się na nurkowanie, wszystko zostało zrelacjonowane na mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak wyglądają kompletnie saute!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno poinformowali, że rozpoczynają urlop. Szczęśliwa gwiazda TVP z tej okazji wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym odsłoniła swoje ultrazgrabne udo. Jak można zaobserwować na ich Instagramach, humory na wakacjach im dopisują. Ostatnio zdecydowali się na aktywną formę wypoczynku i postanowili nurkować w Morzu Śródziemnym. Zobaczyliśmy, jak Kasia Cichopek wygląda bez makijażu. Rozpoznalibyście ją?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na wakacjach. Tak gwiazda "M jak miłość" wygląda saute

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na nudę podczas urlopu narzekać nie mogą. Ostatnio, nurkując odkrywali piękno Morza Śródziemnego. Dziennikarz udokumentował wszystko na swoim Instagramie. Fani mogli zobaczyć ich w kompletniej innym wydaniu niż przed telewizorami. Gwiazda "M jak miłość" na zdjęciu pozuje bez grama makijażu, z kolei na twarzy prezentera możemy zobaczyć siwiejący zarost. Zobaczcie sami!

Zobaczcie poniższą galerię: Kasia Cichopek trzyma kciuki za Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o rodzinnych relacjach. Jak mama i synowie Maćka traktują Kasię?