Co się dzieje w związku?!

Sensacyjne doniesienia o Kasi Cichopek! Gdzie jest pierścionek zaręczynowy?!

2023-07-22 7:36

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się już pod koniec zeszłego roku, o czym informowaliśmy na łamach Se.pl. Wydawało się, że ich ślub jest kwestią czasu, ale nie dość, że właściwie nic nie mówi się o przygotowaniach do uroczystości, to jeszcze fani dostrzegli, że na palcu Kasi Cichopek nie widać pierścionka zaręczynowego! Co to oznacza? Czyżby nad związkiem aktorki z "M jak miłość" i Macieja Kurzajewskiego gromadziły się czarne chmury?

Fani pytają Kasię Cichopek o pierścionek zaręczynowy

Kasia Cichopek niedawno informowała, że rozpoczyna urlop. Szczęśliwa gwiazda TVP z tej okazji wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym odsłoniła swoje ultrazgrabne udo. Część internautów jednak zwróciła uwagę na buty Kasi Cichopek, które miały być o... dwa numery za duże. To jednak nic. Prawdziwe sensacyjne doniesienia o aktorce serialu "M jak miłość" pojawiły się teraz. Katarzyna Cichopek pokazała na Instagramie kolejne swoje zdjęcie w oryginalnym dwuczęściowym różowym kostiumie i bardzo kobiecych szpilkach. Gwiazda TVP jak zwykle wygląda znakomicie, ale fani zauważyli coś bardzo niepokojącego. - Piękne zdjęcie, ale brakuje czegoś na dłoniach - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. Chodzi oczywiście o pierścionek zaręczynowy od Macieja Kurzajewskiego. Na zdjęciu nie widać ani partnera, ani pierścionka. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski - rozwody, zaręczyny, dom

Mamy nadzieję, że nie brak biżuterii nie oznacza jakiego kryzysu w związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy zaręczyli się pod koniec zeszłego roku.  W czerwcu pokazywaliśmy nowy dom gwiazd TVP, w którym dominuje kolor kremowy. Przypomnijmy, że zarówno Kasia Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski są już po rozwodach. Aktorka "M jak miłość" swoje małżeństwo z Marcinem Hakielem zakończyła w 2022 roku, a prezenter TVP rozwiódł się z Pauliną Smaszcz dwa lata wcześniej. Stawiamy na to, że miłość Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego przetrwa wszystkie burze. A brak pierścionka zaręczynowego na zdjęciu? Może po prostu nie pasował do stylizacji...

W naszej galerii prezentujemy, jak Kasi Cichopek i Maciej Kurzajewski świętowali 70-lecie TVP

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o wzajemnym zaufaniu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany