Mamy zdjęcia

Tak wygląda nowy dom Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zaskoczenie? Ptaki w salonie

2023-06-06 11:11

Katarzyna Cichopek (41 l.) i Maciej Kurzajewski (50 l.) urządzają właśnie swój wspólny dom. Za projekt wnętrza odpowiada Jonatan Kilczewski z którym gwiazda "M jak miłość" współpracuje przy programie „Operacja aranżacja”. Najnowsze zdjęcia wskazują, że remont zbliża się ku finałowi. Co najbardziej zaskakuje? Ptaki w salonie.

Tak wygląda nowy dom Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Mamy pierwsze zdjęcia

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce zamieszkają razem w domu dziennikarza w Starej Miłosnej. Wcześniej jednak zdecydowali się na remont, by odświeżyć wnętrze i dopasować je współczesnych trendów. Jak zapowiadała Cichopek - całość miała być urządzona we włoskim stylu. W tym celu Jonatan Kilczewski wybrał się do Mediolanu w poszukiwaniu inspiracji. - Mam dzisiaj misję znaleźć sofę, stół z krzesłami, a więc Kasia trzymaj kciuki. Na pewno będzie po włosku, stylowo i przytulnie, tak jak chciałaś – powiedział na swoim Instagramie.

Jaki jest efekt pracy projektanta? Właśnie zobaczyliśmy pierwsze zdjęcia z nowego domu prowadzących "Pytanie na śniadanie". "Uchylam rąbka tajemnicy. Miało być przytulnie, jasno z nutą elegancji. Już niedługo ekipy montują ostatnie elementy we wnętrzu i @katarzynacichopek pokaże Wam efekt końcowy. My już nie możemy się doczekać" - napisał podekscytowany Jonatan Kilczewski. 

We wnętrzu dominuje kolor kremowy. Całość wygląda bardzo estetycznie i minimalistycznie, ale wciąż ciepło.

Sporym zaskoczeniem z pewnością jest fototapeta z czaplami w salonie. Wnętrze przypadło fanom do gustu. W komentarzach nie szczędzą pochwał. "Pięknie", "Przepięknie", "Ślicznie! Dobra robota" - piszą. 

Komunia córki Cichopek i Hakiela
Sonda
Podoba ci się nowy dom Cichopek i Kurzajewskiego?