Kasia Cichopek ukryła się w krzakach na Mazurach

i

Autor: Papara 20

Kasia Cichopek przyłapana w krzakach na Mazurach. Rozebrała się na plaży [ZDJĘCIA]

2022-06-27 5:15

Dzieci Kasi Cichopek (40 l.) oficjalnie zaczęły wakacje. Nie czekając ani dnia dłużej, aktorka od razu spakowała walizki Helenki (9 l.) i Adama (13 l.) i zabrała ich na Mazury. Nadmuchali ponton, wielkie koło i spędzają czas tylko we trójkę. Pośród zielonych krzaków i drzew.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (39 l.), którzy są w trakcie rozwodu, podzielili się opieką nad dziećmi po równo – tydzień po tygodniu. Ale nic sobie nie utrudniają, kiedy któreś z nich chce zabrać gdzieś pociechy. W tym dogadują się idealnie.

W piątek rano oboje rodzice stawili się w szkole dzieci na zakończeniu roku. NIE PRZEGAP: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkali się. Znamy kulisy [ZDJĘCIA PAPARAZZI] A zaraz po nim Cichopek spakowała córkę i syna i zabrała ich na zasłużony wypoczynek na Mazurach. Ale sama też mogła się nacieszyć wolnym. Natychmiast wskoczyła w strój kąpielowy i zaczęła pluskać się w jeziorze. Były dmuchane materace, pontony i ciepły piasek na urokliwej i małej plaży.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak mieszka w góralskiej chacie za 4 MILIONY! Zobaczcie, jak się urządziła [ZDJĘCIA]

„Cały rok czekałam na ten widok” – napisała w sieci podekscytowana Kasia Cichopek.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Kasia Cichopek i jej dzieci bawią się nad jeziorem:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE