Edyta Górniak mieszka w chacie za 4 miliony

i

Autor: Papara 26

Edyta Górniak mieszka w góralskiej chacie za 4 MILIONY! Zobaczcie, jak się urządziła [ZDJĘCIA]

2022-06-25 5:20

Edyta Górniak (49 l.) od dwóch lat mieszka w górach. „Super Express” jako pierwszy odnalazł jej dom na Podhalu. Okazało się, że góralska chata, w której zamieszkała piosenkarka, to w rzeczywistości czteropoziomowa willa z tarasami i pięknym ogródkiem. Taki nowoczesny dom u podnóża gór jest wart kilka milionów złotych. Ale trzeba przyznać, że diwa od lat haruje, żeby godnie żyć i sama utrzymać syna. Zobaczcie, jak mieszka Edyta Górniak.

Edyta Górniak na początku pandemii przeprowadziła się w góry. W okolicach Zakopanego znalazła spokój i swój azyl. Wcześniej diwa mieszkała w różnych rejonach świata. Ale bogactwo i dobra materialne nigdy nie były dla niej ważne. Próżno szukać, by Edyta Górniak pochwaliła się w sieci drogą torebką czy zegarkiem. Ale oczywiście kocha wygody, co udowadnia jej dom w górach.

Jak mieszka Edyta Górniak?

To imponująca willa – z zewnątrz w typowo góralskim stylu, ale w środku nowoczesna. Podobne domy w okolicy, którą wybrała Górniak, kosztują nawet ponad 4 mln zł! Co prawda Edyta od lat nie kupuje dla siebie nieruchomości, bo wie, że cygańskie serce nie pozwoli jej wytrwać w jednym miejscu przez wiele lat, ale sam wynajem takiego domu też kosztuje fortunę!

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak boleśnie zdradzona. Wstrząsające wyznanie. Jej partner zrobił dziecko innej. WIDEO

Edyta Górniak była biedna

Nie jest tajemnicą, że Edyta Górniak jest z biednego domu. W dzieciństwie nie miała nawet zabawek, a w piaskownicy bawiła się łyżką z kuchni. W szkole, by dzieci podzieliły się z nią cukierkami, śpiewała dla nich. Lata później stała się wielką gwiazdą, ale trafiała na złych ludzi i finansowo zawsze była stratna.

ZOBACZ: Edyta Górniak ostro o show-biznesie: ZŁODZIEJE, NARKOTYKI I ALKOHOL. O kim mowa?! WIDEO

Dopiekło jej nawet małżeństwo z Dariuszem Krupą (46 l.), o czym sama opowiadała.

– Tydzień przed ślubem dowiedziałam się, że zostałam przez niego okradziona (…). Moja firma już nie należała do mnie, moje konto już nie było moje, a ja ciągle wmawiałam sobie, że to jakaś pomyłka – mówiła Edyta w programie „My Way”.

Z małżeństwa wyszła bez grosza przy duszy. Budowała swój majątek na nowo, urządzała nowy dom, a od ośmiu lat, gdy jej eks spowodował tragiczny wypadek samochodowy i zniknął z życia jej oraz ich syna, Edyta Górniak sama utrzymuje dorastającego Allana (18 l.), bo teN nie mógł liczyć na alimenty od ojca. Ale, jak widać, ta kobieta nie szuka męża milionera i potrafi sama zadbać o dobrobyt swój i syna. Zresztą jedno z pięter willi oddała Allanowi i liczy, że ten będzie jeszcze częściej odwiedzał ją w górach.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda dom Edyty Górniak w górach:

Edyta Górniak wbija szpilę ojcu Allana: Sprzedał po kryjomu jego mieszkanie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają