Tak mieszka Edyta Górniak w Zakopanem! Willa z trzema piętrami, tarasy i ogrody. TYLKO U NAS

2022-06-24 5:30

Do dziś nawet najstarsi górale nie wiedzieli, gdzie dokładnie mieszka Edyta Górniak (49 l.), która ponad dwa lata temu przeniosła się na Podhale. A jeśli wiedzieli, to i tak strzegli gwiazdy, której sąsiedztwo wręcz pokochali. Piosenkarka zamieszkała w góralskiej chacie, która w rzeczywistości jest imponującą trzypiętrową willą z ogromnymi tarasami. Na strome wzgórze, na którym się osiedliła, trudno dotrzeć. Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda dom Edyty Górniak w górach.

Tak mieszka Edyta Górniak

i

Autor: PAPARA 26 Tak mieszka Edyta Górniak

Edyta Górniak ma cygańskie serce, które od zawsze nosiło ją po świecie. Gdy wyjechała z rodzinnego Opola, zamieszkała w stolicy, a później w Londynie. Swój pierwszy wymarzony dom, na który ciężko pracowała, kupiła w... Portugalii. Gdy życie jej dziecka zrujnował tragiczny wypadek jego taty, gwiazda schroniła się z Allanem w dalekim Los Angeles, a później mieszkała jeszcze w Krakowie. Ale swój azyl, raj i największy spokój Edyta Górniak znalazła u podnóża Tatr. Na początku pandemii artystka przeniosła się w góry i nie może przestać zachwycać się widokami i naturą, z którą żyje w zgodzie.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak boleśnie zdradzona. Wstrząsające wyznanie. Jej partner zrobił dziecko innej. WIDEO

Tak mieszka Edyta Górniak. Dom w górach zachwyca

Do tej pory nikt nie widział, jak mieszka gwiazda. Edyta Górniak unika zapraszania do domu gości i, w przeciwieństwie do innych gwiazd, nigdy nie pokazała jego wnętrz w telewizji. Nie obnosi się też z tym, co posiada – zamiast nowych mebli i kosztownych ozdób woli pokazywać piękne zachody słońca i widoki na góry. Dom udało się odkryć dopiero, gdy kilka dni temu pokazała w sieci swój balkon, na który akurat przyleciały ptaki.

Góralska chata Edyty Górniak okazała się willą

Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak mieszka Edyta Górniak – góralska chata, w której się osiedliła, jest imponująca tak samo jak nasze polskie góry. Willa ma aż cztery poziomy – jej metraż razem z tarasami to z pewnością grubo ponad 200 m². I choć to mnóstwo pracy, wygląda na to, że Edyta sama dba o dom, bo ostatnio zakasała rękawy i wzięła się za porządki. Można było zobaczyć ją przed domem, jak otrzepuje z kurzu kanapy, które stoją na jednym z tarasów, i wystawia na zewnątrz kwiaty. Piosenkarka popijała kawę na tarasie i przy okazji uzupełniła ziarna w karmniku dla ptaków.

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak ostro o show-biznesie: ZŁODZIEJE, NARKOTYKI I ALKOHOL. O kim mowa?! WIDEO

Niestety, Edyta mieszka w tym wielkim domu sama, choć – jak kiedyś ujawniła – jego część oddała synowi i chciałaby, żeby Allan częściej ją odwiedzał.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia domu piosenkarki. Podoba Wam się, jak mieszka Edyta Górniak?

Sonda
Podoba ci się dom Edyty Górniak?
Nasi Partnerzy polecają