Tak mieszka Edyta Górniak w Zakopanem! Willa z trzema piętrami, tarasy i ogrody. TYLKO U NAS

2022-06-24 5:30
Tak mieszka Edyta Górniak
Autor: PAPARA 26 Tak mieszka Edyta Górniak

Do dziś nawet najstarsi górale nie wiedzieli, gdzie dokładnie mieszka Edyta Górniak (49 l.), która ponad dwa lata temu przeniosła się na Podhale. A jeśli wiedzieli, to i tak strzegli gwiazdy, której sąsiedztwo wręcz pokochali. Piosenkarka zamieszkała w góralskiej chacie, która w rzeczywistości jest imponującą trzypiętrową willą z ogromnymi tarasami. Na strome wzgórze, na którym się osiedliła, trudno dotrzeć. Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda dom Edyty Górniak w górach.

Edyta Górniak ma cygańskie serce, które od zawsze nosiło ją po świecie. Gdy wyjechała z rodzinnego Opola, zamieszkała w stolicy, a później w Londynie. Swój pierwszy wymarzony dom, na który ciężko pracowała, kupiła w... Portugalii. Gdy życie jej dziecka zrujnował tragiczny wypadek jego taty, gwiazda schroniła się z Allanem w dalekim Los Angeles, a później mieszkała jeszcze w Krakowie. Ale swój azyl, raj i największy spokój Edyta Górniak znalazła u podnóża Tatr. Na początku pandemii artystka przeniosła się w góry i nie może przestać zachwycać się widokami i naturą, z którą żyje w zgodzie.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak boleśnie zdradzona. Wstrząsające wyznanie. Jej partner zrobił dziecko innej. WIDEO

Tak mieszka Edyta Górniak. Dom w górach zachwyca

Do tej pory nikt nie widział, jak mieszka gwiazda. Edyta Górniak unika zapraszania do domu gości i, w przeciwieństwie do innych gwiazd, nigdy nie pokazała jego wnętrz w telewizji. Nie obnosi się też z tym, co posiada – zamiast nowych mebli i kosztownych ozdób woli pokazywać piękne zachody słońca i widoki na góry. Dom udało się odkryć dopiero, gdy kilka dni temu pokazała w sieci swój balkon, na który akurat przyleciały ptaki.

Góralska chata Edyty Górniak okazała się willą

Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak mieszka Edyta Górniak – góralska chata, w której się osiedliła, jest imponująca tak samo jak nasze polskie góry. Willa ma aż cztery poziomy – jej metraż razem z tarasami to z pewnością grubo ponad 200 m². I choć to mnóstwo pracy, wygląda na to, że Edyta sama dba o dom, bo ostatnio zakasała rękawy i wzięła się za porządki. Można było zobaczyć ją przed domem, jak otrzepuje z kurzu kanapy, które stoją na jednym z tarasów, i wystawia na zewnątrz kwiaty. Piosenkarka popijała kawę na tarasie i przy okazji uzupełniła ziarna w karmniku dla ptaków.

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak ostro o show-biznesie: ZŁODZIEJE, NARKOTYKI I ALKOHOL. O kim mowa?! WIDEO

Niestety, Edyta mieszka w tym wielkim domu sama, choć – jak kiedyś ujawniła – jego część oddała synowi i chciałaby, żeby Allan częściej ją odwiedzał.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia domu piosenkarki. Podoba Wam się, jak mieszka Edyta Górniak?

Sonda
Podoba ci się dom Edyty Górniak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE