Kasia Tusk PORÓWNUJE SIĘ do ZNAWCZYNI mody Anny Wintour?

2012-06-26 18:46

Kasia Tusk od ponad roku z powodzeniem prowadzi blog modowy MAKE LIFE EASIER. Nie da się ukryć, że stała się dzięki niemu prawdziwym wzorem dla naśladowania dla tysięcy młodych kobiet w Polsce. Być może właśnie dlatego poczuła, że wiele ją łączy z prawdziwą wyrocznią w świecie mody - Anną Wintour? Bo właśnie do niej ostatnio porównała się córka premiera.

Kasia Tusk od roku prezentuje na blogu MAKE LIFE EASIER swoje stylizacje. Dzięki temu stała się prawdziwym wzorem dla tysięcy polskich kobiet. Czyżby to sprawiło, że Kasia poczuła się jak wyrocznia w kwestii dobory garderoby i uznała, że wiele ją łączy z twórczynią amerykańskiej wersji biblii mody - Anną Wintour?

Bo to właśnie do 63-letniej naczelnej magazynu VOGUE porównała się Kasia w swoim ostatnim poście na blogu. - W trakcie przegrywania zdjęć do kolejnej stylizacji, która pojawi się na blogu lada dzień, natknęłam się na swój portret, który skojarzył mi się z bardzo charakterystycznym stylem pewnej wpływowej w świecie mody pani. Anna Wintour, bo o niej oczywiście mowa, to naczelna amerykańskiego Vogue'a - napisała Kasia na blogu.

Myślicie, że córka premiera faktycznie jest podobna do słynnej Anny Wintour?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE