Katarzyna Ankudowicz kupiła mieszkanie w ruinie i przerobiła je na elegancki apartament [ZDJĘCIA]

2022-05-20 11:28
Katarzyna Ankudowicz
Autor: Kasia Ankudowicz/Instagram

Katarzyna Ankudowicz (41 l.) jakiś czas temu pochwaliła się w sieci zakupem mieszkania. Jego wnętrze było wówczas w opłakanym stanie. Pozrywane tynki i brak jakichkolwiek mebli nie napawał optymizmem. Aktorka włożyła dużo pracy w to, aby odnowić swoje nowe lokum. Efektami remontu podzieliła się na Instagramie. Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom!

Katarzyna Ankudowicz zyskała rozpoznawalność grając m.in. w serialach: "Bulionerzy", "Pierwsza miłość", "Czas honoru" czy "BrzydUla". W jej dorobku nie zabrakło również ról filmowych. Najbardziej znane to: "Dzień świra", "Plac zbawiciela" oraz "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Aktorka posiada szerokie grono obserwatorów na Instagramie, z którymi codziennie dzieli się chwilami z życia prywatnego i zawodowego. Jakiś czas temu udostępniła w sieci zdjęcie mieszkania, które kupiła. Jego wnętrze potrzebowało remontu. Na ścianach prześwitywała cegła, na podłogach nie było paneli, nie wspominając już o braku mebli. Pomimo surowego stanu nowego lokum, Ankudowicz postanowiła dać mu drugie życie. Gwiazda "Pierwszej miłości" włożyła w remont apartamentu sporo pracy. Efektami metamorfozy pochwaliła się ponownie w mediach społecznościowych. 

Kasia Ankudowicz przerobiła ruinę w elegancki apartament

Aktorka udostępniła na Instagramie zdjęcia swojego mieszkania w trakcie remontu. Ankudowicz wybrała jasne kolory farb oraz panele podłogowe w jasnym kolorze. Powoli zaczęła również sprowadzać do środka sprzęty AGD.

Bardzo ciekawe doświadczenie taki remont… Na początku byłam mega zestresowana i nieporadna, bo nastawiona na mordęgę, opóźnienia, kręcenie, drożyznę - i wszystko się sprawdziło! 😂 Ale zmieniło się moje podejście, w końcu wszystko idzie zgodnie z planem - jest później, drożej, ciężej i „się nie da” 😀 Jakoś zaczęłam się tym cieszyć i ekscytować… w końcu tworzę coś całkiem nowego i może ciekawego… Zobaczymy, jaki będzie efekt, ale na razie mi się podoba! - napisała pod postem na Instagramie. 

Internauci byli pod wrażeniem ogromu pracy, która przemieniła ruinę w piękny apartament. 

"Rewelacja😍😍"

"To przywilej mieć co, za co, z kim i dla kogo remontować... Marzę o remoncie!"

"Najgorsze z tego wszystkiego to sprzątanie już po😂" - pisali w komentarzach.

Zobaczcie sami!

Ile kosztuje remont łazienki?
Sonda
Katarzyna Ankudowicz to dobra aktorka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE