Cichopek biega boso, choć ma buty za prawie 5000 zł

i

Autor: PAPARA18 Cichopek biega boso, choć ma buty za prawie 5000 zł

Na bosaka w TVP

Katarzyna Cichopek ma buty o wartości średniej pensji, a do pracy przyszła boso! [ZDJĘCIA]

2022-09-05 5:25

Wielkie gwiazdy wcale nie mają w życiu łatwo. W telewizji muszą wyglądać perfekcyjnie, ale to, co piękne na obrazku, nie zawsze jest wygodne i praktyczne w życiu. Prezenterki zazwyczaj marzą o tym, aby jak najszybciej wskoczyć w coś wygodnego, zamiast męczyć się w dodających kilka centymetrów szpilkach. Coś na ten temat wie Kasia Cichopek (40 l.).

Gwiazda „M jak miłość” i „Pytania na śniadanie” na co dzień stawia na wygodę. Na wizji zawsze wygląda doskonale, a ponieważ ma zaledwie 158 cm wzrostu, jest niemal skazana na występowanie w szpikach. Te niestety nie zawsze są wygodne. Szczególnie gdy są nowe, często uciskają stopę powodując dyskomfort i otarcia, a także mają nie najlepszy wpływ na kondycję kręgosłupa.

Ale czego kobieta nie zrobi, by wspaniale wyglądać? Katarzyna Cichopek po skończonym dyżurze w śniadaniówce postanowiła sobie ulżyć i jak tylko zgasły światła kamer zdjęła niewygodne obuwie i po budynku TVP w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego (49 l.) biegała na boso. Żeby nie było wątpliwości, gwiazda ma w czym chodzić. Niedługo potem zafundowała sobie wygodne trampki z Prady, za które słono zapłaciła. Takie buciki to wydatek 4700 zł.

Katarzyna Cichopek odzyskała wolność. Urządzi przyjęcie rozwodowe jak Doda?
Sonda
Śledzisz życie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela?
Nasi Partnerzy polecają