Katarzyna Cichopek ma dwa nowe programy. Odejdzie z "M jak Miłość"? Zobacz, co powiedziała

2022-06-30 5:27

Katarzyna Cichopek (40 l.) przechodzi ogromne zmiany nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Poza "Pytaniem na śniadanie" gwiazda dostała w TVP dwa nowe programy. Fani martwią się, że aktorka może zniknąć z "M jak miłość". "Super Express" poznał prawdę. Mamy komentarz Katarzyny Cichopek.

Rodzice Cichopek zabiorą jej dzieci, by Kasia mogła zarabiać

i

Autor: Gałązka/AKPA, PAT

Zmiany w życiu zawodowym Katarzyny Cichopek

Życie Katarzyny Cichopek w ostatnich miesiącach przewróciło się do góry nogami. Gwiazda po 14 latach zdecydowała się rozstać z mężem, Marcinem Hakielem (39 l.) i obecnie czeka na pierwszy termin rozprawy rozwodowej. Dużo zmieniło się również w jej życiu zawodowym. Kasia obecnie jest jedną z największych gwiazda Telewizji Polskiej. Ostatnio zaczęła zdjęcia do nowego programu o remontach. - Na antenie TVP kobieta będę miała przyjemność poprowadzić program "Operacja aranżacja". Program dotyczący metamorfoz wnętrz. Cieszę się, bo jest to program misyjny. Odmienia wnętrza, ale i życie - zdradziła nam Kasia. Cichopek dodatkowo dostała propozycję bycia jurorką w "You Can Dance" i prawdopodobnie lada dzień podpisze umowę i wejdzie na plan.

Kasia Cichopek odejdzie z "M jak miłość"?

Kasia cały czas pojawia się również w roli gospodyni "Pytania na śniadanie". I jak nam zdradziła, mimo natłoku obowiązków, nie zamierza zrezygnować z ukochanego przez miliony Polaków serialu "M jak miłość".

- Staram się czerpać z tego, co dostaję od życia. Teraz dostałam taką szansę, taką możliwość (nowy program - red.) i nie wiem, czy ona się powtórzy, dlatego jestem tu i teraz i skupiam się na danej chwili. Patrzę optymistycznie w przyszłość. Jestem pełna nadziei. Nie martwcie się, nie odejdę z "M jak miłość", bo to jest moja rodzina, to jest całe moje zawodowe życie. To jest serial, dzięki któremu pozostałe drzwi się pootwierały. Jestem bardzo wdzięczna całej produkcji, producentowi, za to, że przez tyle lat mogę być w głównej obsadzie... - mówi nam Kasia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Katarzyna Cichopek zdradziła, jak naprawdę wyglądają jej relacje z Marcinem Hakielem. Zaskakujące wieści! WIDEO

Dla Katarzyny Cichopek najważniejsze są dzieci

Jak zatem Cichopek planuje pogodzić pracę z opieką nad Adamem i Helenką w trakcie wakacji?

- Kasia i Marcin od początku dzielą się opieką po połowie. Jeden tydzień są u taty, drugi u mamy. Kiedy Kasia musi być w pracy, może jedynie liczyć na pomoc swoich rodziców, którzy są na emeryturze i chętnie opiekują się ukochanymi wnukami - zdradza nam koleżanka gwiazdy.

Planuje wspólne wakacje z dziećmi

Kasia Cichopek każdą wolną chwilę spędza z Adamem i Helenką. Zaraz po zakończeniu roku szkolnego, zabrała swoje pociechy na Mazury, gdzie spędzili aktywnie trzy dni. Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda "M jak miłość" planuje również dłuższy urlop.

Sonda
Lubisz Kasię Cichopek?
Kasia Cichopek o karierze i rodzinie