Katarzyna Cichopek przerywa milczenie w sprawie relacji z Hakielem. Ma teraz utrudniony kontakt z dziećmi

2022-07-28 9:29

Katarzyna Cichopek (40 l.) właśnie pracuje na planie nowego show "You Can Dance - Nowa Generacja 2", a jej dzieci są tysiące kilometrów od niej. Helenka i Adaś pojechali ze swoim tatą Marcinem Hakielem (39 l.) do USA. Prezenterka ujawnia, że ma utrudniony kontakt ze swoimi pociechami...

Katarzyna Cichopek

i

Autor: AKPA/Podlewski Katarzyna Cichopek

Minęło już kilka miesięcy od rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, ale nadal wszyscy podziwiają fakt, że, wkrótce byli małżonkowie, potrafią się porozumieć bez pretensji i żalu. Każde z nich pokazuje w mediach społecznościowych, jak sobie radzi po tej rewolucji życiowej i jak znoszą to ich dzieci. Teraz tancerz postanowił zabrać dwójkę ich pociech w super podróż za ocean. Marcin z córką i synem właśnie świetnie się bawią w USA, a Kasia może się skupić na pracy i już planuje sierpniowy urlop. Przyznaje jednak, że ma obecnie utrudniony kontakt ze swoimi ukochanymi dzieciaczkami. 

M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął

Cichopek tęskni za dziećmi

Kasia jak każda mama tęskni za swoimi pociechami. Cieszy się jednak, że zwiedzają świat i mają mnóstwo atrakcji. - Pewnie, że tęsknię. To jest ogromne przyzwyczajenie, obecność dzieci w domu i tęsknię. Ale tak jak mówię – dla mnie najważniejsze jest to, że oni są szczęśliwi, że zwiedzają świat. To jest coś, na co ja zawsze stawiałam w ich rozwoju, wychowaniu, sama uwielbiam podróżować, pokazałam im wiele miejsc na świecie i cieszę się, że razem z tatą mają tę możliwość i doświadczają i rozwijają się - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post. Dodała jednak, że przez różnicę czasu ma utrudniony kontakt z córką i synem.

Dzwonimy do siebie i na wideo, ale też nie zawsze jest dobry zasięg więc często też piszemy wiadomości. Dla mnie ważny jest taki znak, sygnał, że wszystko jest ok, że są szczęśliwi i ja wtedy też jestem spokojna. Tylko jest bardzo duża różnica w czasie i zawsze przez telefon się śmiejemy, że o godzinie 18 jak do nich piszę co u nich, jak się mają, to mówią, że właśnie idą na śniadanie, a ja mówię, a to fajnie, bo ja właśnie zaczynam jeść kolację. Właściwie jest cały dzień różnicy, musimy się też dostosować do tych godzin, ale oczywiście kontakt mamy - dodała. 

Cichopek o relacji z Hakielem

Kasia ze spokojem w głosie opowiadała, że nie ma problemu z tym, że dzieci poleciała w tak daleką podróż ze swoim tatą. Wygląda na to, że małżonkowie potrafią się bez problemu dogadać w sprawach związanych ze swoimi pociechami. 

To jest tata moich dzieci, nie widzę problemu. Mamy podzielony ten czas, za chwilę ja rozpoczynam swój urlop z dzieciakami, też zaplanowałam wiele różnych atrakcji, ale chciałabym się skupić też na odpoczynku. Wiem, że jak wrócą z tak daleka, to jednak te podróże są męczące, jest różnica czasu, więc chciałabym, żeby doszli do siebie i żeby drugą połowę sierpnia znowu spędzili aktywnie - dodała. 

Sonda
Śledzisz rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają