Znamy tygodniowy harmonogram Katarzyny Cichopek. Robi to dla dzieci

2022-07-27 5:28

Katarzyna Cichopek (40 l.) to mistrzyni w organizowaniu sobie pracy. Gwiazda TVP w momencie, w którym jej dzieci spędzają wakacje z Marcinem Hakielem (39 l.), wyrabia trzy etaty. W ostatnich pięciu dniach trzykrotnie prowadziła "Pytanie na śniadanie", była na planie "You Can Dance. Nowa Generacja" i rozpoczęła zdjęcia do nowego programu "Operacja aranżacja". Wszystko po to, by ladach chwila mogła wyjechać z Helenką (9 l.) i Adamem (13 l.) na urlop. Poznajcie szczegóły.

Tak wygląda tydzień z życia Katarzyny Cichopek

Cichopek to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych i docenianych gwiazd Telewizji Polskiej. Dobrze wiedzą o tym jej szefowie, dlatego też poza „Pytaniem na śniadanie” dali aktorce dwa nowe programy. Gwiazda „M jak miłość” dwa tygodnie temu rozpoczęła zdjęcia do „You Can Dance. Nowa generacja”, gdzie została jurorką, a kilka dni temu weszła na plan programu „Operacja aranżacja”, w którym odmienia wnętrza mieszkań. Ale z uwagi na to, że jest to też program z misją, odmienia również życie ludzi na lepsze.

– Kasia ostatnio pracuje niemalże każdego dnia. W piątek, sobotę i niedzielę prowadziła „Pytanie na śniadanie”, w poniedziałek była na planie  programu „Operacja aranżacja”, a we wtorek „You Can Dance”. Jej grafik jest teraz bardzo zapełniony, ponieważ Kasia korzysta z tego, że dzieci są na wakacjach z Marcinem – mówi nam koleżanka gwiazdy.

Przerwa od "M jak miłość"

Jeszcze kilka dni temu Kasia zamieszczała na swoim Instagramie zdjęcia i filmiki z planu "M jak miłość". Jak dowiedział się "Super Express" obecnie trwa trzytygodniowa przerwa od kręcenia nowych odcinków, dlatego też aktorzy mogą spokojnie zaplanować sobie dłuższy urlop. Przy tak dużym nawale pracy, przerwa od serialu z pewnością przyda się aktorce.

Cichopek układa swoją pracę pod dzieci

Cichopek bardzo dobrze przemyślała swój harmonogram pracy. Teraz pracuje jak mróweczka, ponieważ kiedy dzieci wrócą do Polski, ona od razu zaplanowała sobie urlop, by móc go spędzić z Helenką i Adamem.

– Kasia planuje zabrać dzieci na długie wakacje. Nacieszą się sobą i spędzą miło czas – dodaje nasza rozmówczyni.

Kasia Cichopek łamiącym głosem o dzieciach i wsparciu rodziny
Sonda
Katarzyna Cichopek jurorką You Can Dance - nowa generacja. Poradzi sobie w nowej roli?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki