Katarzyna Dowbor obchodzi 23. urodziny córki. Pokazała zdjęcie z młodości. Poznajecie ją?

2022-05-13 21:58
Katarzyna Dowbor
Autor: AKPA

Katarzyna Dowbor (63 l.) to jedna z najbardziej lubianych, polskich prezenterek telewizyjnych. Prowadząca "Nasz nowy dom" wraz z ekipą budowlaną od lat odmienia życie najbardziej potrzebujących Polek i Polaków. Dowbor dość często publikuje treści się w mediach społecznościowych. Ostatnio, z okazji 23. urodzin swojego dziecka, pokazała na Instagramie wzruszające zdjęcie z córką, wykonane wiele lat temu. Fani Katarzyny Dowbor ledwo ją poznali.

Katarzyna Dowbor sympatię widzów zdobyła występując m.in. w programach: „Pytanie na śniadanie”, „Apetyt na zdrowie” czy „Nasz nowy dom”. Ten ostatni z nich wywołuje szczególnie dużo emocji wśród telewidzów. W każdym odcinku show dziennikarka prezentuje przebieg metamorfozy wybranego domu oraz końcowy efekt remontu. Dzięki swojemu zaangażowaniu, Dowbor zyskała dużą sympatię fanów formatu oraz liczne grono obserwatorów w mediach społecznościowych. Prezenterka jest szczególnie aktywna na Instagramie. Ostatnio, z okazji urodzin córki Marii Dowbor-Baczyńskiej, opublikowała w sieci urocze zdjęcie z pociechą wykonane wiele 23 lata temu!

Katarzyna Dowbor świętuje urodziny córki

Prowadząca "Nasz nowy dom" często pokazuje swoją córkę w mediach społecznościowych. Pomimo, że Maria Dowbor-Baczyńska nie jest związana z show-biznesem to spora część celebrytów poznała ją już za czasów jej dzieciństwa. Do urodzinowych życzeń dołączyły się m.in.: Monika Richardson, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Magda Steczkowska.

"Moja córeczka Marysia kończy dziś 23 lata. ❤️ Życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i miłości! Kocham Cię! 😍😘" - podpisała post na Instagramie Kasia Dowbor.

"Nasz nowy dom" bohaterka wyznaje: dzięki Dowbor dostałam nowe życie
Sonda
Lubisz Katarzynę Dowbor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE