Katarzyna Grochola walczy z bólem po nowotworze, teraz pokazała jak naprawdę wygląda!

2023-01-24 8:21

Katarzyna Grochola (65 l.) niedawno przyznała, że walczy z dużym, pooperacyjnym bólem, który towarzyszy jej odkąd zakończyła starcie z nowotworem. Pisarka nie ukrywa, że jest ciężko, a jej stan zdrowia nie jest najlepszy, choć ona sama nie traci optymizmu. Teraz pokazała, jak naprawdę wygląda, wrzucając do sieci zdjęcie z córką. Zobaczcie sami, szczegóły poniżej.

Katarzyna Grochola walczyła z rakiem, teraz nadszedł kolejny cios. Smutne doniesienia o stanie zdrowia pisarki

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS

Katarzyna Grochola, której największą popularność dały książki "Nigdy w życiu!" oraz "Ja wam pokażę!", walczy ostatnio o polepszenie stanu zdrowia. Wszystko przez nowotwór, z którym musiała się zmierzyć. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia 2022 roku pisarka informowała o kiepskim samopoczuciu, później musiała przejść dwie skomplikowane operacje. Jak przyznała Katarzyna Grochola, teraz mierzy się z okropnym, pooperacyjnym bólem, który do dziś nie ustaje. "Jestem potwornie słaba, niestety. Nikt mnie nie uprzedził, że operacje na płucach są najbardziej krwawe i najdłużej się po nich dochodzi do siebie", powiedziała Katarzyna Grochola w "Dzień dobry TVN". Teraz pisarka pokazała, jak naprawdę wygląda! Wrzuciła na Instagramia zdjęcie z córką. Musicie to zobaczyć, szczegóły poniżej.

Katarzyna Grochola walczy z bólem po nowotworze, teraz pokazała jak naprawdę wygląda!

Katarzyna Grochola nie traci optymizmu. Największe ukojenie, jak sama przyznaje, dała jej wiara w Boga i modlitwa. Z pewnością dużo pozytywnej energii przynosi jej również córka, Dorota Szelągowska. To właśnie z nią Grochola wrzuciła na Instagrama zdjęcie.

"Bez filtra pozdrawiamy i nawet bez mejkapu", napisała Katarzyna Grochola.

Panie uśmiechają się do fanów, bijąc pozytywną energią. W komentarzach także ruszyła fala wsparcia i radości. "Jest pani niesamowicie silna", "zaraża pani swoim optymizmem", "piękne i zaje*iste", czytamy. I podpisujemy się pod tym! Zdjęcie znajdziecie na końcu poniższej galerii zdjęć.

Życzymy dużo zdrowia.

Zobacz galerię zdjęć: Katarzyna Grochola dochodzi do siebie po walce z rakiem

Sonda
Czytałeś/aś powieści Katarzyny Grocholi?
"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki