Katarzyna Grochola otrzymała wyniki badań po operacji raka płuca!

i

Autor: AKPA/Radwański

Co dalej z jej zdrowiem?

Katarzyna Grochola otrzymała wyniki badań po operacji raka płuca! Wypowiedział się lekarz

2023-01-05 20:45

Katarzyna Grochola (66 l.) w grudniu 2022 roku przeszła operację raka płuca, o czym poinformowała w mediach jej córka, Dorota Szelągowska (43 l.). Teraz, po ponad dwóch tygodniach od zabiegu, pisarka ujawniła, jakie są jej wyniki. Towarzyszył jej lekarz.

W grudniu 2022 roku Dorota Szelągowska poinformowała na łamach "Wysokich Obcasów Extra", że jej matka, Katarzyna Grochola, choruje na raka i będzie musiała przejść poważną operację. Na ten temat wypowiedziała się również sama pisarka, która opublikowała w mediach społecznościowych nagranie ze szpitala. Grochola potwierdziła, że przeszła operację usunięcia raka płuca. Dobry nastrój i humor jej nie opuszczały, co nieco uspokoiło fanów. Teraz, po prawie dwóch tygodniach, otrzymała wyniki badań. Podzieliła się nimi w mediach społecznościowych, a towarzyszył jej lekarz.

Katarzyna Grochola otrzymała wyniki badań. "Operował mnie najlepszy lekarz"

Katarzyna Grochola postanowiła podzielić się z fanami informacją o swoich wynikach po operacji. Pisarka opublikowała na Instagramie nagranie z doktorem Sebastianem Winiarskim, który przeprowadzał zabieg. Mężczyzna zapytał ją, jak się czuje.

- Bardzo się dobrze czuję, bo operował mnie najlepszy lekarz na świecie. To niech teraz ten najlepszy lekarz od płuc powie, że mam dobre wyniki - zaczęła Grochola.

- Wyniki naszych badań są bardzo dobre - potwierdził od razu lekarz.

- Będę żyć - powiedziała pisarka z szerokim uśmiechem, a następnie życzyła swoim fanom wszystkiego dobrego na nowy roku.

Katarzyna Grochola jest bardzo wdzięczna wszystkim pracownikom ochrony zdrowia. Przede wszystkim tym, którzy opiekowali się nią podczas pobytu w szpitalu. 

- Nic nie poradzę - kocham lekarzy, pielęgniarki, ratowników, salowe… A moja wdzięczność nie ma granic - napisała.

Cieszycie się, że pisarka czuje się już dobrze?

Sonda
Czy bierzecie udział w badaniach profilaktycznych raka?