Mąż Katarzyny Grocholi urządził jej z życia piekło

i

Autor: AKPA/Radwański

Straszne!

Mąż Katarzyny Grocholi urządził jej z życia piekło. "Miałam ślady duszenia na szyi"

2022-12-22 14:13

Katarzyna Grochola (65 l.) to jedna z najpopularniejszych polskich pisarek oraz matką Doroty Szelągowskiej (42 l.). Kobieta odniosła ogromny sukces na polu zawodowym. Niestety, jej życie prywatne nie było już tak kolorowe. Jej drugi mąż znęcał się nad nią fizycznie. To, czego się dopuszczał, jest wstrząsające!

Katarzyna Grochola to jedna z najpopularniejszych i najpoczytniejszych pisarek w Polsce. Na podstawie jej dwóch hitowych powieści "Nigdy w życiu!" i "Ja wam pokażę!" powstały filmy o tych samych tytułach. Książki Grocholi sprzedały się w nakładzie ponad 4 milionów egzemplarzy, a niektóre z nich zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. Pisarka z pewnością może pochwalić się ogromnym sukcesem zawodowym. Niestety, w jej życiu prywatnym nie było tak kolorowo. Grochola ma na swoim koncie trzy małżeństwa. Jeden z jej mężów był katem i alkoholikiem

Były mąż Katarzyny Grocholi znęcał się nad nią. Pisarka wspomina bicie i duszenie

Grochola ma na swoim koncie trzy małżeństwa. Z pierwszym mężem, którego poślubiła w wieku 21 lat doczekała się córki, Doroty, która dziś jest znaną prezenterką telewizyjną i projektantką wnętrz. Z drugim mężem rozstała się zaledwie po trzech latach małżeństwa. Mężczyzna znęcał się nad nią fizycznie, o czym pisarka opowiedziała w rozmowie ze stacją TVN.

- Przypominam sobie sytuację, kiedy mój oprawca wyrwał spode mnie krzesło i uderzył mnie nogą krzesła, które pękło, w kark. W tym momencie zadzwonił dzwonek do drzwi i zjawili się nasi znajomi z Książenic. Weszli do domu, ja nie wiedziałam, co się dzieje, trzymałam się za kręgi. On powiedział: „Kasieńka się uderzyła, muszę jej przyłożyć lód”. Ja nagle poczułam się taka zaopiekowana, a oni byli zachwyceni, że on jest dla mnie tak miły - wspominała.

Grochola złożyła również zawiadomienie na byłego męża. Pod koniec rozmowy z policjantem, postanowiła jednak wycofać swoje zarzuty. Za bardzo się bała.

- Złożyłam doniesienie, miałam świeże ślady od duszenia na szyi. Pod koniec rozmowy natychmiast to odwołałam. Nie pozwoliłam spisać protokołu. Świadomość, że wrócę do domu, gdzie on będzie i dowie się o tym, była paraliżująca - powiedziała.

Katarzyna Grochola nigdy nie zdradziła tożsamości swojego byłego męża. Wiadomo, że mężczyzna jest związany z telewizją, gdzie ma nienaganną opinię. Na temat swojego ojczyma wypowiedziała się również Dorota Szelągowska. Kobieta zdradziła, że był on alkoholikiem i razem z matką musiała uciec z domu.

Obecnym mężem Katarzyny Grocholi jest Stanisław Bartosik, którego poślubiła w 2018 roku. Wszystko wskazuje na to, że to u jego boku udało jej się odnaleźć szczęście. Ostatnio pisarka poinformowała o nawrocie choroby nowotworowej. Musiała przejść dwie operacje na prawe płuco. Trzymamy kciuki za jej powrót do zdrowia!

Sonda
Czy zdarzyło Ci się doświadczyć jakiejś formy przemocy?