Katarzyna Grochola

i

Autor: AKPA / Niemiec

"Jestem potwornie słaba"

Katarzyna Grochola walczyła z rakiem, teraz nadszedł kolejny cios. Smutne doniesienia o stanie zdrowia pisarki

2023-01-22 17:07

Katarzyna Grochola (65 l.) to znana polska pisarka, której książki czytają tysiące Polaków. Niedawno dwukrotnie musiała mierzyć się z nowotworem płuc, przeszła w tej sprawie dwie skomplikowane operacje. Jak się okazuje, teraz nadszedł kolejny cios. Dotarły do nas bardzo smutne doniesienia na temat jej stanu zdrowia. "Jestem potwornie słaba", wyznaje Grochola. Co się dzieje? Poznajcie szczegóły.

Zobacz także: Katarzyna Grochola walczy z bólem po nowotworze, teraz pokazała jak naprawdę wygląda!

Katarzyna Grochola rozkochała w sobie czytelników w całej Polsce, a największą popularność dały jej dwa dzieła: "Nigdy w życiu!" oraz "Ja wam pokażę!", które doczekały się nawet adaptacji filmowych o tych samych tytułach. To jedna z najpopularniejszych polskich pisarek współczesnych, której książki sprzedały się w nakładzie ponad 4 milionów egzemplarzy. Niedawno Grochola podupadła na zdrowiu. Zaatakował ją nowotwór płuc, z którym musiała zmierzyć się aż dwukrotnie przez to, że rak powrócił. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia 2022 roku pisarka informowała o swoim kiepskim stanie zdrowia. Przeszła dwie skomplikowane operacje. A teraz nadszedł kolejny cios. Dotarły do nas smutne doniesienia. Grochola przyznała się do wszystkiego w rozmowie z Dorotą Wellman.

Katarzyna Grochola walczyła z rakiem, teraz nadszedł kolejny cios. Smutne doniesienia o stanie zdrowia pisarki

Katarzyna Grochola udzieliła Dorocie Wellman wywiadu, w którym powiedziała wprost, że po operacjach, które przeszła, nadszedł kolejny cios. Okazało się bowiem, że musi mierzyć się z okropnym, pooperacyjnym bólem, który do dziś nie ustaje.

"Jestem potwornie słaba, niestety. Nikt mnie nie uprzedził, że operacje na płucach są najbardziej krwawe i najdłużej się po nich dochodzi do siebie", powiedziała Katarzyna Grochola w "Dzień dobry TVN".

Pisarka zdradziła podczas wywiadu, że w czasie choroby największe ukojenie przyniosła jej wiara w Boga."Jestem silna. W moim życiu więcej było tąpnięć. Umacnia mnie to, że naprawdę wierzę, że jest coś silniejszego i potężniejszego od nas", wyznała. Przy okazji skrytykowała też polską służbę zdrowia, która - jej zdaniem - "leży". "Módlmy się o to, żebyśmy byli zdrowi", dodała Grochola. Na koniec podkreśliła, że mimo trudnych chwil nie traci optymizmu.

Fani mają nadzieję, że Katarzyna Grochola szybko dojdzie do siebie i wróci do pełni sił. Trzymamy kciuki i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Katarzyna Grochola dochodzi do siebie po walce z rakiem

Sonda
Czytałeś/aś powieści Katarzyny Grocholi?
"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie

Jak odzyskać energię gdy za oknem szaro i smutno?

Posłuchaj porad Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany