Katarzyna Żak bez ogródek o rozwodzie!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Katarzyna Żak bez ogródek o rozwodzie! "Pakowałam walizki, żeby wyprowadzić się z domu"

2022-03-12 5:00

Cezary Żak (61 l.) i Katarzyna Żak (59 l.) są małżeństwem od 37 lat. Żona aktora do dziś pamięta pewien wstydliwy incydent, do którego doszło podczas ceremonii. W jednym z wywiadów zdradziła, o czym mowa. Wypowiedziała się także na temat rozwodu.

Cezary i Katarzyna Żakowie tworzą zgrany duet. Para pobrała się w 1985 roku. Choć media co jakiś czas rozpisują się o ich rzekomym rozwodzie, jak sami mówią, w ich związku układa się znakomicie. Katarzyna Żak wyznała, że niegdyś martwiła się pogłoskami na temat ich rozstania, bowiem ich dzieci musiały wyjaśniać kolegom i koleżankom ze szkoły, że nie ma w nich prawdy. Dziś już tylko żartują z kolejnych tego rodzaju plotek.

Ze względu na nasze mamy, którym życzliwe sąsiadki przynosiły gazety z komentarzem: "A mówiła pani, że to takie fajne małżeństwo, a tu proszę – koniec miłości". Dzisiaj już się z tego śmieję. Gdy pojawiają się tego typu doniesienia, Cezary często mówi: "I znowu coś chlapnęłaś". Wtedy ja odpowiadam mu na to: "Kochanie, ale ty też udzielasz wywiadów, więc może to jednak ty coś chlapnąłeś" - opowiadała. 

W chwili ślubu Katarzyna Żak miała zaledwie 21 lat. Po trzech latach od ceremonii ona i Cezary Żak doczekali się pierwszej córki, Aleksandry, zaś w 1995 roku na świat przyszła druga pociecha pary, Zuzanna. W ich związku nie zawsze było jednak kolorowo.

Kiedyś przyznałam, że wiele razy już pakowałam walizki, żeby wyprowadzić się z domu, podkreślając, że moim zdaniem to plus naszego związku. Bo nie ma małżeństw idealnych. Przynajmniej ja nie znam. A jeśli iskrzy i pojawiają się emocje, to znaczy, że ta relacja jest prawdziwa - zauważyła Katarzyna Żak. 

Koniecznie przeczytaj: Katarzyna Żak zdradziła tajemnice rodzinnej posiadłości. Widok zapiera dech w piersiach!

Przyznała także, że podczas ślubu z Cezarym Żakiem doszło do krępującego zdarzenia, które pamięta do dzisiaj. Jak opowiadała w wywiadzie dla Plejady, stali wówczas już przed ołtarzem.

Pomiędzy nami a księdzem stał ministrant, który podawał nam mikrofon. W momencie, gdy miałam powtórzyć, że biorę sobie Cezarego za męża, ksiądz powiedział po cichu do ministranta: "Nie dłub w nosie". Cezary tego nie słyszał, bo stał po drugiej stronie, a ja wybuchnęłam śmiechem. Nie byłam w stanie się powstrzymać - zdradziła. 

Katarzyna Żak pamięta jednak także pozostałe elementy ceremonii. Jak przyznaje, oboje niezwykle cieszyli się, że czeka ich podróż w nieznane. Żona Cezarego Żaka zdradziła, że w tamtym okresie nie mieli mieszkania, a ich tymczasowym lokum był pokój gościnny w teatrze. "Ale to było nieważne. Mieliśmy siebie i chęć bycia razem" - dodała. 

Musisz to zobaczyć: Wszystko zostało nagrane! Cezary Żak mówi o ROZWODZIE ze swoją żoną! [WIDEO]

Jak mówiła aktorka, nie potrafi podać innym przepisu na udaną relację. Wspomina jednak, że w jej małżeństwie ważną rolę odgrywają rozmowy oraz wspólne spędzanie czasu. Nawet po tylu latach związku Cezary i Katarzyna Żakowie chodzą na randki - głównie do kina i teatru oraz na wystawy.

Sprawdź, jakie inne gwiazdy są szczęśliwie zakochane!

Sonda
Jesteś zakochany/a?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE