Katarzyna Żak w momencie przysięgi ślubnej wybuchła śmiechem. Jak wspomina ten dzień?

i

Autor: AKPA

Katarzyna Żak zrobiła TO w dniu swojego ślubu. Co się stało?

2022-03-14 7:57

Katarzyna (59 l.) i Cezary Żak (61 l.) są małżeństwem z wieloletnim stażem. Przez 36 lat pielęgnują swoje uczucie i dbają, aby ich związek był szczęśliwy i trwały. W ostatnim wywiadzie aktorka zdradziła, jak wyglądał dzień ich ślubu. Nie obyło się bez przygód.

Katarzyna i Cezary Żakowie poznali się w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej i od tamtej pory kroczą razem przez życie. Na ślubnym kobiercu stanęli w 1985 r. Małżonkowie doczekali się dwóch córek: Zuzanny i Aleksandry. Łączy ich nie tylko życie prywatne, ale również zawodowe. Wystąpili wspólnie m.in. w serialach: „Miodowe lata” czy „Ranczo”. W trakcie aż 36 lat wspólnej drogi przeżyli razem wiele cudownych chwil, ale wierzą, że najlepsze jest jeszcze przed nimi. Katarzyna Żak udzieliła ostatnio wywiadu, w którym wspominała, jak wyglądał jej ślub z ukochanym. Aktorka przez większość uroczystości nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Co ją tak rozbawiło?

Zobacz: Katarzyna Żak bez ogródek o rozwodzie! "Pakowałam walizki, żeby wyprowadzić się z domu"

Katarzyna Żak wspomina ślub z Cezarym Żakiem

Oczywiście, że nie obyło się bez przygód. Połowę swojego ślubu kościelnego prześmiałam. Pomiędzy nami a księdzem stał ministrant, który podawał nam mikrofon. W momencie, gdy miałam powtórzyć, że biorę sobie Cezarego za męża, ksiądz powiedział po cichu do ministranta: "Nie dłub w nosie". Cezary tego nie słyszał, bo stał po drugiej stronie. A ja wybuchnęłam śmiechem. Nie byłam w stanie się powstrzymać. (śmiech) Wiele osób mówiło mi później, że skoro prześmiałam swój ślub, to będę miała ciekawe życie. I coś w tym jest… - wspominała w rozmowie z Plejadą.

Katarzyna Żak nie ukrywa, że w tamtym czasie nie było ich stać na wynajęcie własnego mieszkania. Para przeprowadziła się do pokoju gościnnego w teatrze.

Pamiętam, że staliśmy z Cezarym na ślubnym kobiercu, patrzyliśmy się na siebie i cieszyliśmy się z tego, że wyruszamy w jakąś podróż w nieznane. Nie mieliśmy wtedy nawet mieszkania, spaliśmy w gościnnym pokoju w teatrze. Ale to było nieważne. Mieliśmy siebie i chęć bycia razem – wyznała.

Zobacz niżej galerię z Cezarym i Katarzyną Żak

Sonda
Czy obchodzisz rocznice związku/ślubu?
Groby aktorów seriali Ranczo, Miodowe lata, Ekstradycja i Matki żony i kochanki. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają