Kaźmierska dosadnie komentuje wygląd Kozidrak. Mówi o medycynie estetycznej

2021-08-24 8:52
Dagmara Kaźmierska i Beata Kozidrak
Autor: AKPA Kaźmierska z "Królowych życia" o Beacie Kozidrak i medycynie estetycznej

Dagmara Kaźmierska udzieliła wywiadu, w którym wyznała, co sądzi o tak zwanym "starzeniu się z godnością". Zdradziła też, co myśli o zabiegach medycyny estetycznej i przy okazji nawiązała do liderki Bajmu. Odniosła się do jej wyglądu i dosadnie podsumowała sposób na dbanie o siebie. "Czy trzeba mieć obwisłą skórę i mnóstwo zmarszczek, żeby starzeć się z godnością?" - pyta "Królowa życia".

Dagmara Kaźmierska to gwiazda programu "Królowe życia" emitowanego na TTV. W programie zasłynęła jako kontrowersyjna bohaterka, która zawsze mówi co myśli i nigdy nie "owija w bawełnę". Nic dziwnego, bo Kaźmierska jest doświadczona przez życie i po latach dobrze wie, czego chce. Siedziała w więzieniu, oddaliła się wtedy od syna, a dziś żyje i oddycha pełną piersią, co pokazała w show TTV "Królowe życia". Zyskała ogromną popularność i sympatię widzów. Pokochali jej bezpośredniość, szczerość i kolorową osobowość. Dziś Dagmara Kaźmierska często bywa na ściankach i udziela wywiadów. Ostatnio udzieliła głosu Plejadzie. W rozmowie z portalem wypowiedziała się na temat medycyny estetycznej. Wyznała, że nie rozumie, dlaczego ktoś nie korzysta z zabiegów poprawiających wygląd.

ZOBACZ TAKŻE: Herbuś wskoczyła na scenę podczas koncertu Kayah. Zobaczcie, co zrobiła później

Kaźmierska o "starzeniu się z godnością"

- Nie rozumiem tych wszystkich pań, które nie korzystają z zabiegów medycyny estetycznej i twierdzą, że starzeją się z godnością. Ja tego w ogóle nie rozumiem... Czym jest to hasło - starzeję się z godnością? Przepraszam, ale dlaczego nie można zestarzeć się z godnością i wyglądać ładnie? Czy trzeba wyglądać brzydko? Czy trzeba mieć obwisłą skórę i mnóstwo zmarszczek, żeby starzeć się z godnością? Można przecież wyglądać ładnie, można sobie pomóc i też się zestarzeć z godnością - pyta Dagmara Kaźmierska.

Gwiazda TTV przyznała, że doskonale zdaje sobie sprawę, że starość jest nieunikniona. Zdradziła też, że nie widzi problemu w nadmiernym polepszaniu wyglądu z pomocą specjalistów. Według niej, najważniejsze, to czuć się dobrze ze sobą: - Ja nie chciałabym źle siebie widzieć. Chciałabym zawsze widzieć siebie młodą. Oczywiście nie unikniemy starzenia się, bo tak jesteśmy skonstruowani. Lata lecą, ale dlaczego mamy sobie nie pomóc? Co jest w tym złego, jeżeli nikogo tym nie krzywdzimy, że pomagamy sobie? - wyznała. Później Kaźmierska wspomniała o Beacie Kozidrak, która została mocno skrytykowana m.in. za swoją szyję.

Kaźmierska dosadnie komentuje wygląd Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak opowiedziała niedawno o wspomnianym wcześniej "starzeniu z godnością" i przyznała, że nie będzie tego robić. Postanowiła zainwestować w siebie i swój wygląd, o czym mówiła w rozmowie z "Party": - Nie będę się starzeć z godnością. Z godnością będę wydawała pieniądze, żeby jak najdłużej zatrzymać urodę. Bez przesady, nie chodzi o zmianę rysów twarzy, ale są różne fajne zabiegi - oznajmiła. Z taką postawą zgadza się Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia". Nawiązała do słów gwiazdy Bajmu. Dosadnie przyznała, co myśli o jej postawie:

ZOBACZ: Dawid Kwiatkowski zmienił wyznanie! Szczere do bólu słowa o Kościele katolickim

- Dla mnie nie ma problemu, nawet jeśli ktoś przesadza. Jemu się to podoba i to jest najważniejsze. Popieram panią Beatę, którą zresztą uwielbiam. Dlaczego ona ma patrzeć w lustro i ma być jej smutno, że to już teraz, że to się zaczyna, że nie będzie dobrze? Pomagajmy sobie, dopóki możemy - zaapelowała twarz TTV. Zgadzacie się z nią? Dajcie znać w komentarzach!

Sonda
Korzystacie z zabiegów medycyny estetycznej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE