Kim jest Sobel? Kontrowersyjna gwiazda rapu zasiądzie na kanapie u Wojewódzkiego

2021-11-30 16:41
Kim jest Sobel? Wschodząca gwiazda rapu zasiądzie na kanapie u Wojewódzkiego
Autor: Facebook @Sobel Kim jest Sobel? Wschodząca gwiazda rapu zasiądzie na kanapie u Wojewódzkiego

We wtorek, 30 listopada, wyemitowany zostanie finałowy odcinek tego sezonu show Kuby Wojewódzkiego. Na słynnej kanapie zasiądą przedstawiciele polskiej sceny muzycznej - Sobel oraz Kasia Sochacka. Kim jest Sobel? Sprawdź, co wiadomo o gościu show Kuby Wojewódzkiego.

Powoli dobiegają końca programy jesiennej ramówki. Niedawno odbył się finał "Top Model" - sprawdź, kto wygrał. Przed nami natomiast wielki finał muzycznego show Telewizji Polskiej "The Voice of Poland". We wtorek wyemitowany zostanie ostatni odcinek show Kuby Wojewódzkiego, który od lat nie znika z ramówki stacji TVN. W tym sezonie na słynnej kanapie zasiedli m.in. Mateusz Damięcki, Maria Dębska, Marianna Schreiber, Andrzej Piaseczny, a także Dorota Szelągowska i Cezary Żak. Prowadzący jak zwykle zadawał kontrowersyjne pytania. W finałowym odcinku wezmą udział przedstawiciele polskiej sceny muzycznej - m.in. Sobel. Sprawdź, kim są goście najnowszego odcinka Kuba Wojewódzki Show.

ZOBACZ: Nie uwierzycie, ile lat Wojewódzki zapraszał Damięckiego do programu! Wynik zwala z nóg!

Kim jest Sobel?

Sobel, a tak właściwie Szymon Sobel, jest wchodzącą gwiazdą polskiej muzyki. Pochodzi ze Świdnicy i ma ok. 20 lat. Uznaje się go za jednego z najpopularniejszych przedstawicieli rapu w Polsce. Może pochwalić się jedną z najliczniejszych grup fanowskich w naszym kraju! O popularności rapera świadczą nieustannie wyprzedające się koncerty. Muzyka młodego rapera charakteryzuje się różnorodnością. Popularność przyniósł mu utwór "Wyglądasz tak pięknie", który często rozbrzmiewał na salach weselnych w całej Polsce.

Sonda
Czy znasz muzykę Szymona Sobla?

Sobel - kontrowersje wokół rapera

Złą sławę przyniosło mu zachowanie podczas jednego z koncertów. W lipcu tego roku raper wystąpił na Tauron Arenie w Krakowie. Nagle na scenę wtargnął jedne z fanów muzyka. Sobel zareagował bardzo agresywnie! "Zawijaj stąd. Weźcie go stąd. Kim ty ku*wa jesteś? Wy*ierdalaj mi stąd, pe*ale je*any. Nie wchodź na moją scenę. Nie przerywamy show kochani. Je*ać c*ela. Nie wku*wiać mnie tak" - te słowa zostały nagrane przez uczestników koncertu. Co prawda, muzyk przeprosił za swoje zachowanie, jednak niesmak pozostał.

To jednak nie koniec! We wrześniu na rapera wylała się kolejna fala krytyki. Koncert w Ostródzie miał trwać ponoć tylko 20 minut. Dodatkowo, podczas krótkiego występu Sobel prosił publiczność o opowiadanie żartów, był opryskliwy i zszedł ze sceny mówiąc, że "To bylo 100% mnie dzisiaj, jest mi przykro". Więcej przeczytacie w poniższym poście.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE