Znamy finalistów "The Voice of Poland 12"! Kto wystąpi w finale? [ZAPIS RELACJI]

2021-11-27 22:43
The Voice of Poland 12. Półfinał: Uczestnicy
Autor: Facebook @The Voice of Poland TVP The Voice of Poland 12. Półfinał: Uczestnicy

Półfinałowa rozgrywka w "The Voice of Poland 12". Ośmioro uczestników stanie do walki o wielki finał. Głosy widzów oraz punkty trenerów - Justyny Steczkowskiej, Sylwii Grzeszczak, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona - zadecydują o tym, kto przejdzie do wielkiego finału. Śledź relację na żywo z półfinału "The Voice of Poland" na SE.pl.

To już półfinał kultowego muzycznego show Telewizji Polskiej. Uczestnicy "The Voice of Poland" zawalczą o wejście do finału, który już 4 grudnia 2021 r. Do walki o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce będą mogły stanąć tylko cztery osoby - po jednej z każdej trenerskiej drużyny. Na kogo postawią Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron? Poziom jest wyrównany, jednak czasem nerwy mogą wziąć górę! Czy ktoś zawiedzie? Czy ktoś rozkocha w sobie serca widzów? Zapraszamy na relację na żywo z półfinałowego odcinka "The Voice of Poland 12"! Zmagania uczestników startują już w sobotni wieczór, 27 listopada, o 20:00!

O wejście do finału "The Voice of Poland" zawalczą:

  • drużyna Justyny Steczkowskiej: Marta Burdynowicz, Monika Wiśniowska-Basel
  • drużyna Sylwii Grzeszczak: Rafał Kozik, Julia Stolpe
  • drużyna Marka Piekarczyka: Bartosz Madej, Karolina Robinson
  • drużyna Tomsona i Barona: Wiktor Dyduła, Paulina Gołębiowska

ZOBACZ: The Voice of Poland 12: Marta Burdynowicz pokonała wszystkich! Fantastyczny wokal zawładnął sceną [RELACJA]

Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE

Kto wystąpi w finale "The Voice of Poland 12"? Rafał Kozik, Bartosz Madej, Wiktor Dyduła i Marta Burdynowicz!

22:38 Justyna Steczkowska miała wyjątkowo trudny wybór! Która z pań dostała od niej więcej punktów? Trenerka przydzieliła 52 punkty Marcie! Zdaniem widzów Marta Burdynowicz była zdecydowanie lepsza i to ją zobaczymy w wielkim finale!

22:35 Debiutanckie utwory obu dziewczyn były fantastyczne! Marta udowodniła jurorom, że ma swój własny styl, którym potrafi rozpalić scenę do czerwoności.

22:19 Na scenie "The Voice of Poland" rozbrzmiał utwór "Never Enough"z filmu "The Greatest Showman". Marta wykonała go perfekcyjnie! - Z tobą Marta mam taką sytuację, że uwielbiam cię słuchać, ale nie lubię oceniać - powiedział Tomson. - Po raz kolejny pokazałaś klasę - dodał Baron.

22:16 Monika Wiśniowska-Basel zaśpiewała "Give In To Me" Michaela Jacksona. Czas na faworytkę tej edycji - Martę Burdynowicz.

22:11 Ostatni na scenie zaprezentują się uczestnicy spod skrzydeł Justyny Steczkowskiej.

22:03 Tomson i Baron przyznali, jak przystało na dżentelmenów: 51 punktów Paulinie i 49 Wiktorowi. To do widzów należał decydujący głos. Do finału przeszedł Wiktor Dyduła.

21:52 Czas na piosenki własne. Najpierw Wiktor Dyduła i jego "Dobrze wiesz, że tęsknię". Debiut Pauliny również zachwyca,

21:43 Paulina Gołębiowska wybrała utwór Whitney Houston. Brzmiała dobrze, jednak do oryginału bardzo daleko.

21:33 Drugą część półfinału otworzył występ DJ Kungsa. Natomiast jako pierwsi na scenie stanęli podopieczni Tomsona i Barona.

21:07 Piekarczyk musiał rozdzielić punkty! - Jeden punkt więcej dostanie Bartek, ale tylko dlatego, żeby przestali gadać, że jestem stronniczy - powiedział trener. Co za tym idzie, Bartosz otrzymał 51 punktów, a Karolina - 49. Decyzją widzów do finału przeszedł Bartosz! Różnica była znacząca: 102 do 78.

21:03 Karolina Robinson w swoim nonszalanckim stylu zaśpiewała "Dajcie mi spokój"!

20:56 Debiutancki utwór Bartosza Madeja nosi tytuł "Moje serce". Wpada w ucho!

20:49 Karolina Robinson napisała wzruszający list do swojego zmarłego ojca. - Wykreowałaś swój wizerunek, wykreowałaś swój styl. Ta nonszalancja na scenie jest smaczna - powiedział Baron. - Cieszę się, że zadbałaś o czystość dźwięku - dodała Grzeszczak.

20:42 Jako drudzy na scenie stanęli podopieczni Marka Piekarczyka. Bartosz Madej zaśpiewał piosenkę "Diana" Paula Anki.

20:36 Każdy trener ma do przydzielenia 100 punktów - musi je rozdzielić na dwoje uczestników. Grzeszczak ofiarowała je następująco: Julia otrzymała 55, a Rafał - 45 punktów. Decyzją widzów do finału wszedł Rafał Kozik!

20:25 Rafał zaśpiewał swój energetyczny utwór "Zimny front". Zaraz po nim na scenie ponownie pojawiła się Julia ze swoją autorską propozycją "Kiedy jak nie teraz".

20:16 Julia Stolpe postawiła na ponadczasowy klasyk! Wykonała piękny utwór zespołu Queen "Who Wants To Live Forever". - Bałem się o ciebie, bo nie wiem, czy słyszałem w wykonaniu kobiety tę piosenkę - zaczął Piekarczyk. - Nie no, ja to wykonywałam na trasie filmowej - powiedziała Steczkowska. - Ale ja tam za tobą nie jeżdżę - odpowiedział Piekarczyk.

20:06 Jako pierwsi na scenie wystąpią podopieczni Sylwii Grzeszczak. Rafał Kozik pierwszy utwór zadedykował... sobie. Odczytał list, który napisał sam do siebie. Wykonał piosenkę ze ścieżki dźwiękowej najnowszego filmu o Agencie 007 - Billie Eilish "No time to die". - Kiedy usłyszałam, że wykonasz ten utwór, to zadrżałam - przyznała Steczkowska. Ostatecznie pochwaliła jednak Rafała!

20:02 W dzisiejszym odcinku uczestnicy zaśpiewają dwa utwory - jeden dedykowany będzie komuś bliskiemu, a drugi to debiutancka piosenka! Zaczynamy półfinał "The Voice of Poland"!

Sonda
Który trener jest najbardziej surowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE