Top Model 10. Finał: Szokująca pomyłka, zaskakujący wynik i Brodka z pejczem [ZAPIS RELACJI]

2021-11-24 23:09
Top Model 10. Finalistki
Autor: Facebook @Top Model TVN Top Model 10. Finalistki

Wielki finał "Top Model 10"! Już w środę, 24 listopada, dowiemy się, kto wygra kolejną edycji show stacji TVN. W finale spotkają się trzy uczestniczki "Top Model 10": Julia, Dominika oraz Nicole. Nie zabraknie wielkich gwiazd i uczestników poprzednich edycji "Top Model"! Śledź relację na żywo na SE.pl.

Tylko troje mogło dotrzeć do wielkiego finału. W 10. edycji "Top Model" o zwycięstwo zawalczą trzy panie: Julia, Dominika i Nicole. Dziewczyny udowodniły, że poradzą sobie z każdym wyzwaniem przygotowanym przez jury, w składzie: reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński, a także modelka Joanna Krupa. Podczas finału w rolę prowadzących wcieli się Krupa oraz Michał Piróg. Na widzów czeka wiele niespodzianek! W trakcie odcinka na żywo odbędzie się pokaz, w którym udział wezmą uczestnicy 10. edycji. Zaprezentują kreacje Rafała Świądera, Mariusza Przybylskiego oraz duetu MMC. Swoimi występami finał uświetnią gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Brodka, Smolasty oraz Michał "Fox" Król. Śledź relację na żywo z finałowego odcinka 10. edycji "Top Model" - środa, 24 listopada, godz. 21:30.

SPRAWDŹ: Uczestnicy "Top Model" zepsuli pokaz! Projektantka była wściekła

Dalsza część artykułu pod galerią: Plejada gwiazd na finale "Top Model 10"

SPRAWDŹ: Brodka pokazała pośladki w finale Top Model. Jako kocica wywołała szok i przerażenie widzów! [GALERIA]

23:08 Czas ogłosić zwycięzce! 10. edycję "Top Model" wygrała Dominika!!

22:50 Na scenie ponownie Brodka, ponownie w ostrym wydaniu! Czy dzierży w ręku pejcz?!

22:43 Jak przystało na odcinek na żywo, musiało dojść do pomyłki! Zamiast zdjęcia Dominiki wyświetlono zdjęcie Julii, która przed momentem odpadła! Kiedy już pojawiła się właściwa fotografia, zachwyciła jurorów. Warto dodać, że oceniania sesja została wykonana dla marki Apart.

22:32 Do dalszej części finału przejść mogą tylko dwie uczestniczki. Decyzją jurorów oraz widzów o wygraną zawalczą Nicole i Dominika!

22:21 Czas ogłosić najpopularniejszego uczestnika tego sezonu! Internauci zdecydowali, że ich serce podbiła Weronika "Złoty Bilet" Zoń.

22:16 Czas na występ muzycznej gwiazdy wieczoru. Scenę opanowała Brodka!

22:12 U Nicole bez zaskoczeń - bezapelacyjnie wygrała tę konkurencję. Otrzymała maksymalną ilość punktów - 15!

22:09 Gościni specjalna skrytykowała okładkę Dominiki za brak energii. Jury oceniło ją na 12 punktów. Natomiast zdjęcie Julii ich zachwyciło. - Powiem ci tak, nie ma na tym zdjęciu tej plaży, tych Malediwów, ale jesteś ty. Bardzo podoba mi się ta twoja energia i to, jak patrzysz - powiedziała Kasia Sokołowska. - Jesteś ostra, ale wciągająca - stwierdził Marcin Tyszka. Ostatecznie Julia zdobyła 14 punktów.

22:05 By wykonać okładkową finałową sesję do magazynu "Glamour", finalistki udały się na Malediwy! Rezultaty zostaną poddane ocenie jury, która w połączeniu z głosami widzów wyłoni zwyciężczynię.

22:03 Karolina Pisarek stwierdziła, że "Top Model" to najlepszy program i wielka trampolina do karier!

ZOBACZ TO: Dominic D'Angelica WYRZUCONY z finału "Top model". TVN wydał oświadczenie!

21:44 Michał Piróg przypomniał, że w zeszłym roku finał "Top Model 9" odbył się bez udziału widowni. Przypomnijmy, że poprzednia edycja finiszowała w cieniu wielkiego skandalu - sprawdźcie TUTAJ.

21:42 Zaskakująca metamorfoza Kasi Sokołowskiej! Czy do twarzy jej w długich włosach? Co więcej, gościem specjalnym finałowego odcinka jest modelka Monika Jagaciak.

21:35 Zaczynamy wielki finał! Odcinek otworzył pokaz, w którym udział wzięli uczestnicy tegorocznej edycji oraz uczestnicy poprzednich!

Sonda
Kto wygra 10. edycję "Top Model"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE