Wielka drama w Domu Modeli! Konflikt wśród uczestników "Top Model" narasta

2021-10-06 23:40
Top Model 10. Olga i Kacper
Autor: Top Model/Player.pl Top Model 10. Olga i Kacper

To nie był łatwy odcinek! Uczestnicy 10. edycji "Top Model" pozowali nago, wzięli udział w profesjonalnych castingach do pokazów mody, a także - w sesji zdjęciowej w ruchu. Jednak to, co wydarzyło się w finale odcinka zaskoczyło samych uczestników! Wszystko przez Olgę!

Uczestnicy "Top Model 10" mają za sobą pierwsze duże wyzwania. Naga sesja, z którą musieli się zmierzyć, nie dla każdego okazała się prostym zadaniem. Ostatecznie wszyscy wzięli w niej udział, a jej efekty miały zadecydować o tym, kto opuści program. W finale odcinka modele i modelki stawiali się na najważniejszą rozmowę z jury. Tym razem nie zakończyło się na jednym zdjęciu. Podczas analizy fotografii Olgi doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Uczestnicy jej tego nie zapomną!

Brak profesjonalizmu Olgi zaskoczył Tyszkę

Kiedy jedna z uczestniczek, Olga, rozmawiała z jury, nie było jej do śmiechu. Zdjęcie z nagiej sesji nie spotkało się z przychylną oceną. Dziewczyna zalała się łzami. Jednak to nie był koniec! Marcin Tyszka pracował z uczestnikami podczas sesji w ruchu. Modelki i modele zostali dobrani w pary. Ich zadaniem było wykonanie dynamicznej pozy. Wymagało to od wszystkich nie tylko ogromnego skupienia, ale także siły fizycznej. Niektórym trzęsły się nogi. Olga pracowała z Kacprem, o którym pisaliśmy TUTAJ. Jej zachowanie podczas sesji zwróciło uwagę fotografa. Olga marudziła i była roszczeniowa. Nie potrafiła pozować z Kacprem. Kiedy wykonywała tą samą pozycję z gościem, Janem Klimentem, powiedziała: - Z tym partnerem pracuje się lepiej. Co więcej, stroiła miny, które wskazywały, że wręcz brzydzi się Kacpra!

Podczas finału Marcin Tyszka zwrócił uwagę na jej zachowanie. - Pracowaliśmy razem przy zdjęciach beauty i ty zachowywałaś się dość nieprofesjonalnie - rozpoczął. - Olga pracowała z Kacprem. Chyba się nie lubią - dodał. Olga zdradziła, że nie czuła się podczas sesji komfortowo. Powiedziała, jakie były tego powody. - Na przykład strasznie śmierdzi mu z buzi albo ma inne jakieś takie inne defekty. To naprawdę nie jest komfortowe - stwierdziła. - Możecie mnie teraz zlinczować - zadrwiła, schodząc do pomieszczenia, w którym znajdowali się uczestnicy. Ich reakcja była bardzo ostra! Wszyscy skrytykowali zachowanie Olgi, a Kacper uciekł, by ukryć smutek.

Co o tym sądzicie? Zachowanie Olgi było niesmaczne?

Sonda
Czy zachowanie Olgi było odpowiednie?

Poznaj uczestników bliżej, oglądając poniższa galerię

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE