Uczestnicy "Top Model" zepsuli pokaz! Projektantka była wściekła

2021-11-17 23:00
Uczestnicy Top Model zepsuli pokaz! Projektantka była wściekła
Autor: Player.pl/Top Model Uczestnicy "Top Model" zepsuli pokaz! Projektantka była wściekła

"Top Model" powoli dobiega końca. Już za tydzień wielki finał 10. edycji programu. W najnowszym odcinku uczestnicy wzięli udział w prawdziwych pokazach! Jak zakończył się dla nich Fashion Week? Popełnili ogromny błąd, który rozgniewał projektantkę!

To już ostatnie chwile na pokazanie, na co ich stać. Finał 10. edycji "Top Model" już za tydzień, 24 listopada. Do walki o zwycięstwo stanie tylko troje uczestników, a to oznacza, że w najnowszym odcinku odpadły aż dwie osoby. Po castingach, które nie wszystkim poszły dobrze, czas na pokazy! Praski Fashion Week to pierwsze prawdziwe modowe wyzwanie kandydatów na modeli. Nicole, Dominika, Julia, Kacper oraz Mikołaj musieli zmierzyć się ze stresem, z szybką zmianą wyglądu oraz, przede wszystkim, z profesjonalnymi modelami! To nie było proste zadanie. Trudno było przewidzieć jednak, że stanie się coś takiego! Podczas jednego z pokazów uczestnicy zepsuli finałowe wyjście! Czy to miało wpływ na decyzje jury "Top Model"?

SPRAWDŹ: Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Psycholog skrytykował Kasię, a związek Julii i Tomasza chyli się ku upadkowi

Dalsza część artykułu pod galerią: Sesja "Top Model Polska" nago

Panowie popełnili ogromny błąd!

Jednym z pokazów, w których wzięli udział uczestnicy "Top Model", był pokaz Vandy Jandy. Czeska projektantka potrzebowała do show tylko kobiet, to też Kacper i Mikołaj mieli oglądać koleżanki z widowni. Podczas przygotowań plan uległ zmianie. Reżyserka pokazu poprosiła panów, by pomogli jednej z modelek. Ich zadaniem było podniesienie tiulu przyczepionego do sukienki i ułożenie go, gdy kobieta będzie się obracała. To proste wyzwanie przerosło uczestników! Kacper i Mikołaj zestresowali się na tyle, że ruszyli za wcześnie! Stali jak wryci, czekając na nadejście projektantki. Falstart ją rozwścieczył! Kazała im się przesunąć. Panowie wręcz zepsuli finał pokazu! Zobaczycie to w wideo poniżej.

Top Model 10. Odcinek 12. Kto odpadł?

W półfinałowym odcinku z programem pożegnały się aż dwie osoby! W finale były tylko trzy miejsca. O tym, kto odpadnie, zadecydować miał rezultat sesji panelowej. Ale czy tylko? Gościem specjalnym panelu była projektantka Vanda Janda, na pokazie której panowie się nie popisali! Górę wziął pełen profesjonalizm. Projektantka odniosła się tylko do zdjęć oraz do catwalku. Z wszystkimi zadaniami najlepiej poradziły sobie panie! Kacper i Mikołaj pożegnali się z programem, a co za tym idzie - szansą na zwycięstwo. W finale zobaczymy zatem Nicole, Dominikę oraz Julię!

Sonda
Kto wygra 10. edycję "Top Model"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE