Top Model 10: "Złoty Bilet" nie poradził sobie na castingach. Michał Piróg przywrócił uczestnika!

2021-11-10 23:22
Top Model 10: Złoty Bilet nie poradził sobie na castingach. Michał Piróg przywrócił uczestnika!
Autor: Facebook @Top Model TVN Top Model 10: "Złoty Bilet" nie poradził sobie na castingach. Michał Piróg przywrócił uczestnika!

Tylko dwa odcinki dzielą uczestników od finału 10. edycji "Top Model". Na Fashion Week do czeskiej Pragi pojechało sześć osób: cztery panie oraz dwóch panów. Za uczestnikami pierwsze profesjonalne castingi do pokazów. Niektórym poszło rewelacyjnie, innym - bardzo słabo. Tym razem zawiódł "Złoty Bilet" 10. edycji "Top Model". Kto wystąpi na Fashion Week 2021?

Walka musi być zacięta - w końcu od finału "Top Model 10" uczestników dzieliły tylko dwa odcinki. W najnowszym epizodzie ekipa udała się do czeskiej Pragi, gdzie odbywał się Fashion Week 2021. To pierwsze takie wyzwanie w historii tej edycji. Uczestnicy spróbowali swoich sił na prawdziwych castingach, podczas których oceniani byli przez tuzy czeskiego świata mody. Dominika, Weronika, Julia, Nicole oraz Kacper i Mikołaj biegali po stolicy w poszukiwaniu najsłynniejszych atelier. Podobnie jak w poprzednich edycjach, również tym razem, castingów dla panów było zdecydowanie mniej. Jak uczestnicy "Top Model 10" poradzili sobie z najważniejszym wyzwaniem? Od castingów zależało ich "być albo nie być" w dalszym programie. W najnowszym odcinku z programem miały pożegnać się aż dwie osoby! Michał Piróg wykorzystał swój przywilej i przywrócił jednego uczestnika. Kogo?

SPRAWDŹ: Burza wokół "Top Model"! Fani rozczarowani decyzją produkcji

Dalsza część artykułu pod galerią: Sesja "Top Model Polska" nago

Castingi zdecydowały o eliminacji. Kto opuścił program "Top Model 10"?

Uczestnicy otrzymali mapy i musieli stawić się na sześciu castingach. Na każdym z nich furorę robiła Nicole! Projektanci byli nią zachwyceni. Wyjątkowo dobrze poradzili sobie także Julia oraz Mikołaj, który zdobył wszystkie dwa castingi dedykowane mężczyznom. Podczas spotkań najgorzej wypadli Weronika, zdobywczyni "Złotego Biletu" oraz Kacper. Uczestnika zjadł stres, który sprawił, że nie mógł wydusić z siebie słowa po angielsku! To zdecydowanie utrudniło mu komunikację z projektantami. Ostatecznie zdobył jeden z dwóch castingów.

Znacznie słabsza była Weronika Zoń! Wielu projektantów zwracało uwagę na jej wzrost. Dziewczyna ma 175 cm, co w świecie mody jest ogromnym utrudnieniem. Na tle wysokiej Julii i Nicole wyglądała niekorzystnie. Choć podczas sesji panelowej wypadła fantastycznie, jury większą wagę przywiązywało do castingów, na których nie dała rady.

ZOBACZ: "Kpina!". Fani Top Model w szoku. Dla nich to nie do pojęcia!

Decyzją jury program opuścić mieli Weronika oraz Kacper. Michał Piróg miał możliwość wykorzystania swojego przywileju, dzięki któremu tylko raz w ciągu trwania edycji może przywrócić jednego odpadającego uczestniczka. Postanowił zaryzykować i dać kolejną szansę Kacprowi. Myślicie, że chłopak z trudną przeszłością nie zawiedzie Piróga?

Sonda
Czy decyzja Piróga o przywróceniu Kacpra była słuszna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE