Burza wokół "Top Model"! Fani rozczarowani decyzją produkcji

2021-10-27 23:22
Burza wokół Top Model! Fani rozczarowani decyzją produkcji
Autor: Facebook @Top Model TVN Burza wokół "Top Model"! Fani rozczarowani decyzją produkcji

Potwierdziły się doniesienia. W nowym odcinku "Top Model" przywrócono jednego z uczestników, który odpadł. Powodem było odejście jednej z uczestniczek. Choć przecieki na ten temat pojawiły się już w zeszłym tygodniu, fani "Top Model" i tak poczuli się rozczarowani! Dlaczego?

W 9. odcinku "Top Model" potwierdziły się plotki, które krążyły wśród fanów reality show. Przypomnijmy! W 8. odcinku panelowym wyzwaniem, od którego zależało "być albo nie być" uczestników , była sesja zdjęciowa w klimacie mitologii słowiańskiego. Niestety, rezultaty tego zadania nie zachwyciły jury! Większość zdjęć została ostro skrytykowana. Miało to przykre konsekwencje. Program opuściły aż dwie osoby! To nie spodobało się widzom. Wszystko dlatego, że z "Top Model" pożegnał się nieformalny faworyt publiczności - Łukasz Wasielewski. W mediach społecznościowych reality show zawrzało. Po emisji odcinka widzowie stwierdzili dwa, znaczące błędy realizatorskie! Jeden z nich wskazywał, że do programu powróci jeden z uczestników. W 9. odcinku plotki się potwierdziły! Co się stało?

SPRAWDŹ: Wiktoria Gąsiewska potwierdziła, że to koniec. Ujawniła całą prawdę o związku ze Zdrójkowskim

Dalsza część artykułu pod galerią: Sesja "Top Model Polska" nago

Uczestniczka zrezygnowała z udziału. Kto wrócił do "Top Model"?

Środowy odcinek rozpoczął się od szokującej wiadomości! Zaraz po powrocie ze spotkania z jury, jedna z uczestniczek zaczęła zastanawiać się nad odejściem z show! To zaskoczyło pozostałych mieszkańców domu. Sophia zasugerowała, że jeśli nie wróci do pracy to ją straci. Ostatecznie postanowiła opuścić Dom Modelek i Modeli. Na początku pierwszego zadania do programu powróciła Aleksandra Skubis, co potwierdziło pojawiające się w mediach przecieki. To nie przypadło widzom do gustu! W mediach społecznościowych "Top Model" posypały się negatywne komentarze. Wszystkie dotyczyły decyzji produkcji! Zdaniem widzów to nie Ola, a ich faworyt - Łukasz Wasielewski - powinien wrócić do programu.

"Szkoda ze Łukasz nie wrócił, ale i tak lepsza ona niż Sofia"

"Przepraszam, ale 1 kwietnia dopiero na wiosne, dlaczego tylko Ola? Albo przywracamy obydwie osoby albo żadna, nie mówiąc juz o tym, ze Łukasz obiektywnie bardziej zasłużył na przywrócenie od Oli"

"Wtf Ola?! A wywalacie goscia Łukasza który ani razu nie byl zagrożony + wygrywał panele.Kogos tam muszą zwolnić"

"No to odcinek nam się zaczyna z kopyta. Najpierw Sophie sobie nagle rezygnuje po panelu a nie w trakcie, a teraz nie wiadomo dlaczego przywracają Olę a nie Łukasza. Chyba za mało emocji było tydzień temu i teraz trzeba nadrobić"

"Czemu nie Łukasz!!!!!! To niesprawiedliwe!!!"

- to tylko wycinek z wielu komentarzy, które opublikowane zostały jeszcze w trakcie emisji odcinka. Zdaniem widzów, Aleksandra Skubis nie zasługiwała na powrót do show. Zgadzacie się z ich zdaniem? Czy decyzja o przywróceniu Oli była błędna?

Sonda
Kto powinien wrócić do programu?

Top Model 10. Odcinek 9. Kto odpadł?

Panelowym zadaniem najnowszego odcinka była sesja zdjęciowa z uczestnikami poprzednich edycji! W programie pojawili się m.in. Karolina Pisarek, Olga Kaczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk czy Mateusz Maga. Sesja miała sportowy klimat. Najlepiej z zadaniem poradził sobie Mikołaj Krawiecki, najgorzej zaś - Adam Lochyński oraz "Złoty Bilet" Weronika Zoń. Decyzją jury z programem musiał pożegnać się Adam.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE