Mega wpadka w "Top Model"! Ktoś za to odpowie?

2021-10-21 17:09
Top Model 10. Joanna Krupa i Michał Piróg
Autor: Facebook Top Model TVN Top Model 10. Joanna Krupa i Michał Piróg

Fani jak zwykle na posterunku! Dostrzegli dwa, znaczące błędy realizatorskie w najnowszym odcinku "Top Model 10". Wiemy, co wydarzy się w kolejnym odcinku. Ktoś zostanie przywrócony do "Top Model"! Czy będzie to faworyt widzów - Łukasz?

Ostatni odcinek reality show "Top Model" wzbudził ogromne emocje! Widzowie skrytykowali decyzję jury, a nawet - wszystkie zadania, które zostały przydzielone uczestnikom. W jednym z nich wsparciem był aktor Misiek Koterski. Przeszłość Łukasza Wasielewskiego skłoniła go do szczerej rozmowy, o czym przeczytacie w artykule: Michał Koterski w "Top Model 10" mówił o nałogu: "Jest mały procent ludzi, którym się udało". Zdecydowanie największe emocje wzbudziło ostatnie zadanie. Panelowym wyzwaniem, od którego zależało "być albo nie być" uczestników , była sesja zdjęciowa w klimacie mitologii słowiańskiego. Niestety, rezultaty tego zadania nie zachwyciły jury! Większość zdjęć została ostro skrytykowana. Miało to przykre konsekwencje. Program opuściły aż dwie osoby! To nie spodobało się widzom. Wszystko dlatego, że z "Top Model" pożegnał się nieformalny faworyt publiczności - Łukasz Wasielewski. W mediach społecznościowych reality show zawrzało. Fani ostro skrytykowali nie tylko odcinek, ale także dostrzegli dwa, znaczące błędy realizatorskie. Wiemy, kto powróci do programu!

NIE PRZEGAP REAKCJI FANÓW NA ELIMINACJĘ ŁUKASZA: "Kpina!". Fani Top Model w szoku. Dla nich to nie do pojęcia!

Dalsza część artykułu pod galerią: Sesja "Top Model Polska" nago

Szokujące wpadki w "Top Model"! Zdradzono ważny szczegół

Dla takich przecieków żyją fani reality show! W najnowszym odcinku dostrzeżono dwa błędy, które od razu wytknięte zostały przez widzów. Na antenie TVN wyemitowano odcinek, w którym fotografkę pomylono... z Ralphem Kamińskim! Błąd najprawdopodobniej wynikał z tego, że w poprzednim epizodzie wokalista był gościem specjalnym. Jakby nie było - Magdalena Łuniewska Ralpha Kamińskiego nie przypomina. Błąd został już naprawiony - na platformie Player.pl podpis się zgadza.

Top Model 10. Wpadka
Autor: Top Model/Player.pl Top Model 10. Wpadka

Drugi błąd jest bezpośrednio związany z uczestnikami. W zwiastunie kolejnego odcinka, który zawsze pojawia się na końcu aktualnie emitowanego, widzowie dostrzegli Aleksandrę Skubis! Dziewczyna odpadła w siódmym odcinku, a to oznacza, że z jakiś powodów powróci do "Top Model". Jak się okazuje, fani mają przecieki!

"Sama odejdzie Sophi i wrócą Olę, i Ola znów odpadnie" - napisał jeden z widzów. 

Czy to oznacza wielki powrót Oli? Myślicie, że to dobra decyzja?

Sonda
Czy Ola i Łukasz powinni opuścić program?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE