"Kpina!". Fani Top Model w szoku. Dla nich to nie do pojęcia!

2021-10-21 10:10
Top Model. Fani oburzeni. Odpadł Łukasz
Autor: Facebook Top Model. Fani oburzeni. Odpadł Łukasz

Fani Top Model nie mogą pogodzić się z werdyktem jury, które zadecydowało o odpadnięciu z show aż dwóch osób. Widzów szczególnie poruszyło pożegnanie Łukasza, który dla wielu był faworytem. W komentarzach zszokowani fani Top Model piszą o swoich odczuciach. Padły mocne słowa! Czy decyzja jurorów to pomyłka?

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Tyle można powiedzieć o ostatnim odcinku Top Model. Gościem show był aktor Michał Koterski, który pomagał uczestnikom w nagrywaniu kampanii reklamowej. Koterski odbył szczerą rozmowę z Łukaszem Wasielewskim, który od 3 lat jest trzeźwym narkomanem. Aktor postanowił opowiedzieć chłopakowi o swoich przejściach z nałogiem. Uczestnicy Top Model musieli zmierzyć się z wyzwaniem. od którego zależało ich "być albo nie być" w programie. Była to sesja zdjęciowa w klimacie mitologii słowiańskiej. Jurorzy skrytykowali jej efekty. Ostatecznie, z programem pożegnały się aż dwie osoby - Aleksandra Skubis i Łukasz Wasielewski.

Fani programu przejęli się szczególnie odejściem Wasielewskiego. Chłopak bardzo dobrze radził sobie w pozostałych zadaniach. Widzowie doceniali jego energię i zaangażowanie. Zobaczcie, jaka była ich reakcja, gdy odpadł.

Gwiazdy bez maski - Sandra Kubicka

ZOBACZ: Są przeprosiny za "auto z zespołem Downa". Fani Wojewódzkiego jeszcze bardziej wstrząśnięci

Galeria wyżej: Sesja Top Model NAGO

Fani nie mogą pogodzić się z tym, że Łukasz odpadł z programu. Oto ich ostre reakcje, zamieszczone na Facebooku Top Model:

- KPINA ! Łukasz - człowiek, który mnie urzekł swoją energią i pozytywnym podejściem, całą swoją osobą odpadł na rzecz...Adama i Sophii. Nie wiem czemu ktoś ich na siłę pociska. Program wiele na tym stracił, to była świetna osobowość, która wiedziała co tam robi. 

- Łukasz był super i dobrze pracował przy każdym zadaniu.. 

- Łukasz o wiele lepiej wypadł na zdjęciu niż Sophie… Zupełnie nie rozumiem tej decyzji tym bardziej, że spisywał się przez większość programu rewelacyjnie i to on powinien dalej być w programie. Podsumowując, masakra!

- Dwa wygrane zadania i został wywalony??? Serio??!!

- Jeden z faworytów.... Idealnie mu szło a jedno słabe zdjęcie i koniec....

Sonda
Czy Ola i Łukasz powinni opuścić program?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE