Michał Koterski w "Top Model 10" mówił o nałogu: "Jest mały procent ludzi, którym się udało"

2021-10-20 23:45

Środowy odcinek "Top Model 10" okazał się trudną trasą, najeżoną przeszkodami. Uczestnicy reality show musieli stworzyć sesję z kilku największych miast świata oraz przygotować kampanię reklamową gumy do żucia. Podczas kręcenia filmu pomagał im aktor Michał Koterski. Historia jednego z uczestników "Top Model 10" zachęciła go do szczerego wyznania!

Top Model 10. Michał Piróg i Michał Koterski

i

Autor: Facebook Top Model TVN Top Model 10. Michał Piróg i Michał Koterski

Wielka krytyka w "Top Model"

Z tygodnia na tydzień maleje liczba mieszkańców Domu Modelek i Modeli. Uczestnicy "Top Model 10" czują na plecach powiew nieubłaganie zbliżającego się finału. W 8. odcinku reality show mieli do wykonania trzy zadania. Podczas pierwszej, grupowej sesji, musieli przygotować stylizacje nawiązujące do największych miast świata - m.in. Nowego Jorku i Londynu. Drugie zadanie okazało się kampanią reklamową! Zawodnicy, podzieleni na drużyny, przygotowali film promujący gumę do żucia. W tym zadaniu wspierał ich specjalny gość - aktor Michał Koterski. Natomiast ostatnim, panelowym wyzwaniem, od którego zależało ich "być albo nie być" w "Top Model", była sesja zdjęciowa w klimacie mitologii słowiańskiego. Niestety, rezultaty tego zadania nie zachwyciły jury! Większość zdjęć została ostro skrytykowana. Miało to przykre konsekwencje. Program opuściły aż dwie osoby!

SPRAWDŹ: Odpadła najbardziej znienawidzona uczestniczka "Top Model 10"! Fani zachwyceni: "O tydzień za późno"

Dalsza część artykułu poniżej galerii: Top Model 10. Metamorfozy uczestników

Misiek Koterski szczerze o nałogu!

Przypomnijmy, że w tegorocznej edycji show jeden z uczestników ma za sobą trudne doświadczenia! Łukasz Wasielewski ma 21 lat. Pracuje w sklepie muzycznym, co doskonale łączy z pasją do muzyki, gra na kilku instrumentach, m.in. na djembie. Od 3 lat jest trzeźwym narkomanem. Pochodzi z Helu, a do Łodzi przyjechał na odwyk. Na planie spotu reklamowego Michał Koterski dowiedział się, jak wiele łączy go z młodym uczestnikiem. Aktor otwarcie mówi o swoim uzależnieniu. Przeczytacie o tym więcej w artykule: Misiek Koterski dziękuje Bogu za wyrwanie ze szponów nałogu. Za taką szczerość aktor otrzymał brawa. Misiek postanowił porozmawiać o nałogu z Łukaszem. Wyznał szczerą prawdę o swoich doświadczeniach! - Usłyszałem coś takiego, co mi imponuje, jak na chłopaka w twoim wieku, że miałeś przejścia podobne do moich - zaczął. Pomimo młodego wieku, Łukasz już od prawie czterech lat jest trzeźwy.

ZOBACZ: Misiek Koterski znowu ćpa?! "To prywatna sprawa"

- No ja późno do tego doszedłem i zacząłem trzeźwienie w swoim życiu, ale ja z doświadczenia wiem, że to jest mały procent takich ludzi, którym się udało. Generalnie 90% osób, które poznałem w ośrodkach, to albo nie żyją, albo to są przegrane życiorysy młodych, przegranych dzieciaków - wyznał - Otworzyłem wszystkie drzwi, jakie są do otworzenia z tych bram piekieł, ale jest to nieporównywalne z tymi latami trzeźwości. To były najlepsze lata mojego życia - dodał.

Na koniec życzył Łukaszowi wygranej w programie!

Top Model 10. Odcinek 8. Kto odpadł?

Wyniki sesji słowiańskiej nie były dobre. Większość zdjęć została ostro skrytykowana przez jury. Ostatecznie, z programem pożegnały się aż dwie osoby - Aleksandra Skubis i Łukasz Wasielewski.

Sonda
Czy Ola i Łukasz powinni opuścić program?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki