Top Model 10. Uczestnicy

i

Autor: Facebook Top Model TVN Top Model 10. Uczestnicy

Odpadła najbardziej znienawidzona uczestniczka "Top Model 10"! Fani zachwyceni: "O tydzień za późno"

2021-10-14 7:20

Takiej reakcji po eliminacji nie było dawno! Fani zalali media społecznościowe show "Top Model". Nie szczędzili słów radości po tym, jak z programem pożegnała się uczestniczka, która zaszła widzom za skórę. Fani ostro o zachowaniu bohaterki "Top Model 10": "Odpadła , ale niestety smród po jej zachowaniu pozostał…"

Trudno nie ulec wrażeniu, że na ten moment czekali wszyscy. Pomimo dziesięciu edycji, widzowie wciąż chętnie śledzą losy kandydatów na modelki oraz modeli w "Top Model". Co więcej, dzielą się swoimi spostrzeżeniami za pośrednictwem mediów społecznościowych programu. W zeszłym tygodniu szerokim echem odbiło się zachowanie jednej z uczestniczek. Podczas dynamicznej sesji z udziałem Lenki i Jana Klimentowów, uczestnicy pozowali w parach. Olgę przydzielono do Kacpra. To, co wydarzyło się w trakcie sesji nie przypadło do gustu Marcinowi Tyszce! O żenującym zachowaniu Olgi przeczytacie więcej TUTAJ. Tego samego wieczoru na uczestniczkę wylała się fala hejtu! W taki sposób tłumaczyła się w swoich mediach społecznościowych:

"Miałam nie poruszać tego tematu, nie tłumaczyć się i niczego nie wyjaśniać, bo ten kto ma wiedzieć jaka jest prawda, ten wie. Odwołując się do sytuacji zaistniałej podczas najnowszego odcinka Top Model, chciałabym wyjaśnić kilka ważnych kwestii. Nigdy nie życzę nikomu źle, nigdy też nie miałam zamysłu i parcia na to, aby poniżyć kogoś w celu "wybielenia" siebie samej. Nie mam też tendencji do kłamstwa na czyjś temat. Ludzie na świecie są różni- jedni lubią szczerość i otwartość, innych zaś boli to, że ktoś powie im co myśli prosto w oczy. Zawsze byłam, jestem i będę sobą. Bez owijania w bawełnę, bez sztuczności i zbędnego "słodzenia".

Widzowie okazali się nieubłagani! Ich słowa opisaliśmy w artykule: Potworny lincz na Olgę z "Top model". Przekroczyła granicę! Fani są zażenowani jej przeprosinami.

SPRAWDŹ: Dramat na planie "Top Model". Przez wyzwanie Sokołowskiej pojawili się medycy!

Zobacz, jak zaprezentowali się uczestnicy w nagiej sesji! Galeria poniżej.

Fani zachwyceni eliminacją Olgi! "I bardzo dobrze"

Zachowanie uczestniczki sprawiło, że fani "Top Model" z miejsca zapałali do niej nienawiścią. Pod zdjęciami oraz filmami z udziałem Olgi zaroiło się od niepochlebnych komentarzy. Zaczęto negować nie tylko jej zachowanie, ale także pracę podczas zadań oraz brak talentu. Widzowie mieli nadzieję, że uczestniczka opuści program jeszcze w tym samym odcinku, w którym tak haniebnie się zachowała. Niestety, pomimo tego, że była zagrożona, jury postanowiło dać jej szansę. Początek środowego odcinka pokazał, że pozostali mieszkańcy Domu Modelek i Modeli również skrytykowali jej postawę. W rozmowie z Olą i Sophią Ola przyznała, że nie będzie przepraszała, bo niczego nie żałuje. Dom się od niej całkowicie odwrócił! Po wykonaniu wszystkich zadań, okazała się jednak najgorsza i ostatecznie opuściła show. Radości fanów nie było końca! Nie szczędzili szczerych do bólu słów.

"Uo! Uo! Do chatyyyyy! Coś niezbyt chcieli się do niej tulić ?

Yes, yes, yes. Dawno nie miałam takiej satysfakcji, że ktoś wyleciał. Bardzo przeciętna i zwykla wredna flądra. Raz, że nie błysnęła niczym, a dwa, że dostała bana za swoją chamówe. Piróg jeszcze ją pięknie podsumował. Podsumowując pani przaśna - bazar czeka ?

Olga odpadła , ale niestety smród po jej zachowaniu pozostał…

No nareszcie, miałam nadzieję,że wyleci już w poprzednim odcinku .Chamska ,narzekająca wciąż i ten jej wkur***jący głos...??

Decyzja była oczywista, jednak o tydzień za późno, Wiktoria łapała dużą pewność siebie i mogłaby tutaj namieszać. Kacper pięknie się rozwija w programie. Fajnie widzieć, że nie chce się rozczulać nad sobą na potrzeby show, tylko robi co ma robić"

To tylko fragment komentarzy, jakie wciąż pojawią się na profilu Top Model TVN. Czy cieszycie się, że Olga opuściła "Top Model 10"?

Sonda
Czy cieszycie się, że Olga opuściła "Top Model 10"?