Misiek Koterski znowu ćpa?! "To prywatna sprawa"

2014-10-21 23:29

Misiek Koterski nie ukrywał, że miał problem z alkoholem i narkotykami. Teraz celebryta chce się prawdopodobnie odciąć od tego tematu i unika odpowiedzi na pytania dotyczące jego problemu z nałogiem.

To, że Koterski miał problem z alkoholem i narkotykami nie było dla nikogo tajemnicą. Sam Koterski o swoich problemach mówił otwarcie. Teraz zdaje się, że o swoich problemach mówić nie chce. Na pytanie zadane przez tygodnik "Show", czy dalej ma problem z nałogami, Koterski nie chciał odpowiedzieć. Stwierdził tylko:

- Ja na to pytanie nie odpowiem, bo to prywatna sprawa. Nie czuję się kompetentny, by wymądrzać się w temacie alkoholu i narkotyków. Od tego są specjaliści. Poza tym ja, czytając biografię Jimiego Hendrixa i Janis Joplin, nigdy nie zastanawiałem się, że byli narkomanami i dlatego wykitowali - odpowiedział wymigająco Koterski.

Koterski podkreślił również, że nie ma żalu do ojca, który był alkoholikiem:

- Mój ojciec jest alkoholikiem niepijącym od lat i nie czuję, żeby spieprzył mi życie. Wszyscy mamy tendencję do obwiniania za swoje niepowodzenia rodziców. Mógłbym tu biadolić, że nie potrafię tańczyć, bo mnie tatuś nie brał na dancingi. Tylko po co? - odpowiedział Koterski.

Myślicie, że odpowiedzi Koterskiego mogą świadczyć o tym, że Michał ma znów problemy z nałogiem?

Zobacz też: Taniec z gwiazdami 2, odcinek 4. Misiek Koterski jak prawdziwy elegancik: BIAŁE SKARPETY I ELEGANCKIE BUTY

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany