Taniec z Gwiazdami 12. Półfinał: Znamy pary, które zawalczą o Kryształową Kulę [ZAPIS RELACJI]

2021-10-18 19:57
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
Autor: AKPA

Już tylko tydzień dzieli nas od wielkiego finału 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W rywalizacji pozostały jedynie trzy pary: Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Kajra i Rafał Maserak oraz Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz! Kto zatańczy najlepiej, a komu podwinie się noga? Śledź relację na żywo z półfinałowego odcinka "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 12".

Każdy o nim marzył, jednak nie każdemu dane będzie w nim wystąpić! Przed nami półfinał dwunastej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W walce o Kryształową Kulę pozostały tylko trzy pary! W ostatnim odcinku z programem pożegnała się gwiazda show "Gogglebox. Przed telewizorem" - Sylwia Bomba. Kto pokona rywali i wystąpi w wielkim finale "Tańca z Gwiazdami 12"? Przekonamy się już za chwilę! Zapraszamy do śledzenia relacji z półfinałowego odcinka na SE.pl - 18 października o 20:05.

SPRAWDŹ: Wielka wpadka Bomby i Jeschke na parkiecie. Jurorzy nie zostawili na nich suchej nitki! [Wideo]

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 12. Kto wystąpi?

Kto występuje w 12. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami"? Poniżej lista uczestników 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" (gwiazda/tancerz), którzy pozostali w programie:

  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
  • Kajra i Rafał Maserak
  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Przypominamy, że oprócz Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego, w jury zasiada także Andrzej Piaseczny!

Relację znajdziesz pod galerią z półfinałowego odcinka "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 12"!

21:57 Do gwiazdora "Gliniarzy" dołączyła Kajra! To oni zawalczą o Kryształową Kulę!

21:29 Kajra i Rafał zdecydowali się ponownie wykonać rumbę z trzeciego odcinka. Swoim występem zachwycili jury! - To był najlepszy taniec latynoamerykański tej edycji - stwierdził Malitowski.

21:24 W dogrywce pary wykonają układy z poprzednich odcinków! Oliwia i Michał zatańczyli cha-chę z pierwszego. Wszystko po to, by sprawdzić, jaki progres poczynili. - Czasami mam wrażenie, że mówię po próżnicy. Ale często nasze oceny nie mają często znaczenia - zaczęła Pavlović. Przypomnijmy, że jurorka marzy, by program wygrał ktoś z poczuciem rytmu!

21:20 Przyszedł moment na ogłoszenie pierwszego finalisty. Padło na Piotra Mroza i Hannę Żudziewicz.

21:14 Kajra zachwyciła jury! Po raz kolejny uzyskała 40 punktów!

21:05 Podczas występu Piotra i Hanny zapadła cisza. Zabieg ten miał na celu zwrócenie uwagi na osoby głuche, które w Telewizji Polsat mają możliwość obejrzenia wielu programów w języku migowym!

20:54 Przyszedł czas na drugą część półfinałowego odcinka. Otworzyli ją Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, wykonując swing. - Widać, że się starasz. Rzeczywiście poprawiłaś ten taniec - przyznała Pavlović.

20:44 Kajra i Rafał Maserak zatańczyli z Marcinem Korczem, który w siódmej edycji dotarł aż do półfinału. - To show było idealnie wymierzone, bo nie było tylko show, ale także kawał dobrego tańca - przyznała Pavlović. - Taniec na dobrym poziomie! - dodała.

20:36 Piotr Mróz zaprosił do tańca swojego kolegę z "Gliniarzy" - Mariusza. Panowie na chwilę zostali paniami! Efekt był zachwycający. - Piotr tutaj przegrałeś z Mariuszem, bo byłeś ładniejszy od niego - zażartował Andrzej Grabowski. Ta trójka otrzymała aż 33 punkty.

20:18 Na scenę wniesiono tort! Oliwia Bieniuk obchodzi dzisiaj 19. urodziny. - Jak dla mnie na półfinał to za mało - stwierdził Michał Malitowski. - Złożyłam ci życzenia prywatne i powiedziałam, że nie będzie to miało wpływu na dzisiejszy werdykt - skwitowała Pavlović. Nie był to dobry występ! Pierwsza grupa zdobyła 28 punktów.

20:17 Oliwii Bieniuk i Michałowi Bartkiewiczowi towarzyszyła Edyta Zając, która wygrała poprzednią edycję "Tańca z Gwiazdami"! Wykonali energiczną salsę.

20:13 W pierwszej części odcinka pary zatańczą wraz z uczestnikami poprzednich edycji show. W drugiej - uczestnicy wykonają tańca wyznaczone im przez jury. Wtedy zostanie wyłoniona pierwsza finałowa para. Dla dwóch pozostałych - dogrywka i kolejny układ!

20:08 Czas na walkę! Półfinał otworzyła wokalistka Ewa Farna.

Sonda
Kto na pewno wystąpi w finale "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 12"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE