Joanna Koroniewska stanęła w obronie Olgi z "Top Model"! Mocne słowa

2021-10-14 10:41
Joanna Koroniewska stanęła w obronie Olgi z Top Model! Zrzuca winę na młodość
Autor: AKPA/Instagram @olgaa_krol Joanna Koroniewska stanęła w obronie Olgi z "Top Model"! Zrzuca winę na młodość

Olga Król to jedna z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek dziesiątej edycji "Top Model". Jej zachowanie podczas panelu jurorskiego wzbudziło sprzeciw nie tylko widzów, ale także samych współuczestników. Ostatecznie, w środowym odcinku "Top Model 10", Olga pożegnała się z programem. Wydała kolejne oświadczenie! Pod postem pojawił się wymowny komentarz Joanny Koroniewskiej!

Dwa ostatnie odcinki "Top Model 10" upłynęły pod znakiem wielkiej dramy, która wydarzyła się podczas jednego z paneli jurorskim. Olga Król, uczestniczka tegorocznej edycji, boleśnie skrytykowała swojego kolegę Kacpra. Para musiała współpracować podczas dynamicznej sesji, w której towarzyszyli im tancerze: Lenka i Jan Klimentowie. Zachowanie Olgi, o którym przeczytacie w artykule: Wielka drama w Domu Modeli! Konflikt wśród uczestników "Top Model" narasta, spotkało się z hejtem ze strony fanów programu. To, z czym musiała mierzyć się uczestniczka można nazwać potwornym linczem! Nie był to jednak koniec. Zachowanie uczestniczki sprawiło, że fani "Top Model" z miejsca zapałali do niej nienawiścią. Co więcej, początek środowego odcinka pokazał, że pozostali mieszkańcy Domu Modelek i Modeli również skrytykowali jej postawę. W rozmowie z Olą i Sophią Olga nie okazała skruchy! Przeczytacie o tym więcej TUTAJ. Ostatecznie Olga opuściła program po tym, jak najgorzej poradziła sobie z zadaniem przygotowanym przez Ralpha Kamińskiego.

Zobacz, jak fani zareagowali na eliminację Olgi: Odpadła najbardziej znienawidzona uczestniczka "Top Model 10"! Fani zachwyceni: "O tydzień za późno"

Olga wydała kolejne oświadczenie. W jej obronie stanęła gwiazda "M jak miłość"

Od razu po feralnym panelu na Instagramie uczestniczki pojawiło się oświadczenie.

"Miałam nie poruszać tego tematu, nie tłumaczyć się i niczego nie wyjaśniać, bo ten kto ma wiedzieć jaka jest prawda, ten wie. Odwołując się do sytuacji zaistniałej podczas najnowszego odcinka Top Model, chciałabym wyjaśnić kilka ważnych kwestii. Nigdy nie życzę nikomu źle, nigdy też nie miałam zamysłu i parcia na to, aby poniżyć kogoś w celu "wybielenia" siebie samej. Nie mam też tendencji do kłamstwa na czyjś temat. Ludzie na świecie są różni- jedni lubią szczerość i otwartość, innych zaś boli to, że ktoś powie im co myśli prosto w oczy. Zawsze byłam, jestem i będę sobą. Bez owijania w bawełnę, bez sztuczności i zbędnego "słodzenia". Istnieją pewne granice, których się nie powinno przekraczać. Czytam wszystkie Wasze spostrzeżenia na ten temat i dziękuję za czas, który poświęciliście na napisanie własnej opinii. Wychodzę z założenia, że jeśli coś nas dręczy lub nam przeszkadza - warto o tym mówić a nie tłumić w sobie negatywne emocje, które prowadzą do niepotrzebnych nieporozumień."

Choć można doszukać się w tych słowach minimalnej autorefleksji, wciąż nie było w nich przeprosin. To uległo zmianie po tym, jak Olga została wytypowana do opuszczenia programu. Wieczorem pojawiło się kolejne oświadczenie, tym razem zupełnie inne w swej wymowie.

Zobacz, jak uczestnicy 10. edycji "Top Model" poradzili sobie podczas sesji nago! Galeria poniżej.

"Zastanawiałam się nad tym, czy pisać ten post i czy warto wracać do pewnych sytuacji pokazanych w programie.Czuję się źle z tym, co powiedziałam. Sądziłam, że szczerość jest najlepszym wyjściem w każdej sytuacji. Dziś wiem, że ważniejsza jest empatia, szacunek dla drugiego człowieka. Ta lekcja nie była przyjemna i myślę, że już na zawsze zostawi we mnie swój ślad.Teraz mam okazję przeżywać program z zupełnie innej perspektywy - jako widz. Mam świadomość tego, że popełniłam błąd, a słowa, które wypowiedziałam powinny paść w zupełnie innym miejscu, w zupełnie inny sposób. Jedyne co mogę zrobić teraz to przeprosić i zapewnić, że dzisiaj postąpiłabym inaczej. W programie poznałam wspaniałych ludzi i nigdy celowo nie skrzywdziłabym żadnego z nich."

Joanna Koroniewska stanęła w obronie uczestniczki

Pod postem Olgi pojawił się komentarz Joanny Koroniewskiej. Aktorka wystąpiła w odcinku "Top Model 10", w którym pomagała uczestnikom podczas nagiej sesji zdjęciowej. Koroniewska stanęła w obronie dziewczyny. Skrytykowała także widzów, którzy zalewają ją niepotrzebnym hejtem.

"A dla Wszystkich tych, którzy piszą Tobie codziennie te okropne rzeczy- niech pierwszy rzuci kamieniem- każdy kto w młodym wieku NIE POPEŁNIA błędów."

- można przeczytać w komentarzu. Czy zgadzacie się ze słowami Koroniewskiej? Co prawda, zachowanie Olgi było naganne, jednak pomiędzy hejtem a krytyką istnieje bardzo cienka granica! Cały komentarz aktorki przeczytacie poniżej.

Joanna Koroniewska broni zachowania Olgi z Top Model!
Autor: Instagram @olgaa_krol Joanna Koroniewska broni zachowania Olgi z "Top Model"!
Sonda
Czy zachowanie Olgi było odpowiednie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE