Dorota Szelągowska pokazała, jak cierpi usuwając tatuaż. Mocne nawiązanie do małżeństwa!

2021-10-14 8:27
Dorota Szelągowska usunęła tatuaż po nieudanym związku
Autor: Instagram Dorota Szelągowska usunęła tatuaż po nieudanym związku

Dorota Szelągowska ma za sobą trzeci rozwód. Projektantka wnętrz i gwiazda TVN pokazała proces usuwania tatuażu z jej pleców. Malunek na jej ciele był jest dość spory, więc Szelągowska musi cierpieć, aby go zlikwidować na dobre. Projektantka porównała tatuaże do ślubów, wspomniała też o rozwodzie i przysięgła sobie jedną rzecz! Sprawdźcie to!

Dorota Szelągowska kilka miesięcy temu oficjalnie zakończyła swoje małżeństwo. Gwiazda TVN spotkała się 29 lipca ze swoim trzecim mężem, Michałem Wawro w sądzie, by ostatecznie zakończyć małżeństwo. Jak ustaliliśmy, to właśnie ona złożyła pozew rozwodowy. Małżonkowie porozumieli się wcześniej, więc wyrok zapadł już na pierwszej rozprawie. Miesiąc temu Szelągowska gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. U dziennikarza powiedziała znamienne słowa: - Rozwód to porażka. Ale celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód niż ostatni ślub. Cieszyłam się, bo to było zamknięcie pewnego etapu w moim życiu. Projektantka ma w swoim sercu kolejnego mężczyznę, który na razie pozostaje tajemnicą. Gwiazda skupiła się na zamknięciu przeszłości, dlatego postanowiła też usunąć tatuaż na plecach, który przypomina o dawnym ukochanym. Dorota napisała:

Z czeluści mojego nihilizmu - tatuaże i śluby mają mnóstwo wspólnego. Zdecydowanie trudniej się rozwieść i zakryć dziarę.

Gwiazda TVN zapisała kilka razy swoje postanowienie: #niebędęrobićtatuażywprezencie.

Video z. rozwodu Szelągowskie

Galeria wyżej: Zobacz trzeci rozwód Szelągowskiej

Pod zdjęciem Szelągowskiej pojawiły się komentarze gwiazd:

Tak...cztery imiona zakrywałem. Nawet jedno to samo dwukrotnie - przyznał się Wojtek Friedmann, pisarz i podróżnik.

Też kiedyś zrobiłam. Robota trwała chwilę, wywabianie rok. I prosiłam bez znieczulenia, żeby zapamiętać tę lekcję - napisała Joanna Racewicz.

Hahaha!!!😂 dobre. Warto zapamiętać -  skomentowała Anna Kalczyńska.

Sonda
Masz tatuaż?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE