Niebezpieczna sytuacja w "Top Model"! Mogło dojść do tragedii

2021-11-03 22:28
Niebezpieczna sytuacja w Top Model! Mogło dojść do tragedii
Autor: Top Model/Player.pl Niebezpieczna sytuacja w "Top Model"! Mogło dojść do tragedii

Przed uczestnikami "Top Model 10" ostatnia prosta! Finał edycji zbliża się nieubłaganie. W 10. odcinku "Top Model" uczestnicy zawalczyli o wyjazd na fashion week. Zadania, które im przydzielono, nie były łatwe. Podczas jednego z nich doszło do niebezpiecznej sytuacji. To mogło skończyć się tragedią!

Kolejne kontrowersyjne wydarzenie w "Top Model"! W poprzednim odcinku fani byli oburzeni decyzją jury o przywróceniu jednej z uczestniczek. W mediach społecznościowych "Top Model" posypały się negatywne komentarze. Wszystkie dotyczyły decyzji produkcji! Zdaniem widzów to nie Ola, a ich faworyt - Łukasz Wasielewski - powinien wrócić do programu. Przeczytacie o tym więcej w artykule: Burza wokół "Top Model"! Fani rozczarowani decyzją produkcji. W 10. odcinku uczestnicy walczyli o wyjazd na fashion week! To oznacza, że finał "Top Model 10" zbliża się nieubłaganie. Stres i nerwy mieszają się z talentem i ogromną chęcią "dania z siebie wszystkiego". To nie zawsze przynosi oczekiwane skutki. W najnowszym odcinku "Top Model" doszło do niebezpiecznego wydarzenia! Podczas sesji jeden z uczestników miał spore problemy. Sytuacja była na tyle trudna, że zareagowała sama Joanna Krupa.

SPRAWDŹ: Dramat na planie "Top Model". Przez wyzwanie Sokołowskiej pojawili się medycy!

Dalsza część artykułu pod galerią: Sesja "Top Model Polska" nago

Zadanie z kulą mogło skończyć się tragedią!

W 10. odcinku "Top Model" pierwszym zadaniem, które czekało na uczestników, była sesja zdjęciowa w nietypowym wydaniu! Uczestnicy musieli wcielić się w role kolorowych lalek. To nie koniec trudności! Sesja miała odbyć się na wodzie. Uczestnicy musieli utrzymać równowagę w unoszącej się na tafli wody kuli. To wymagało od nich nie lada umiejętności. Akrobatyka na najwyższym poziomie. Nieustanny ruch sprawił, że jeden z uczestników prawie zasłabł! Kacper nagle upadł i nie mógł wstać. Joanna Krupa od razu kazała sprowadzić go na brzeg. Po otworzeniu kuli, Kacper łapczywie zaczerpnął powietrze! To mogło skończyć się tragedią. Co o tym sądzicie? Czy sesja w kuli była bezpieczna?

Kacper zasłabł w kuli! Mogło dojść do tragedii w Top Model
Autor: Top Model/Player.pl Kacper zasłabł w kuli! Mogło dojść do tragedii w "Top Model"
Sonda
Czy sesja w kuli była bezpieczna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE