Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Psycholog skrytykował Kasię, a związek Julii i Tomasza chyli się ku upadkowi

2021-11-16 21:39
Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Kasia
Autor: Player.pl/Ślub od pierwszego wejrzenia Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Kasia

Bilans szczęścia w "Ślubie od pierwszego wejrzenia 6" nie wygląda za dobrze. Tylko jednej parze związek małżeński wyszedł na dobre. Zarówno Kasia i Paweł, jak i Julia i Tomasz nieustannie zmagają się z nowymi problemami. Czy te pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" mają jakiekolwiek szanse? Trudno wróżyć im świetlaną przyszłość.

Kurz nie opadł po trudnej rozmowy Julii i Tomasza! W poprzednim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" parę odwiedził ekspert Piotr Mosak. Największym problemem mężczyzny okazała się waga żony. Słowa, które padły podczas rozmowy, zabolałyby każdego. To nie koniec komplikacji w "Ślubie". Drugą, problematyczną parą tej edycji jest małżeństwo Kasi i Pawła. Choć początkowo wpadli sobie w oko, kobieta szybko nabrała dystansu. Widzowie uznali ją nawet za największe rozczarowanie w historii programu! Para dała sobie jednak szansę i zamieszkała razem. Tak jak w przypadku Julii i Tomasza, również tu rozmowa z ekspertem sprawiła, że na jaw wyszły skrzętnie skrywane niepokoje Pawła. Czy te pary mają jakiekolwiek szanse? Po tym, co wydarzyło się w najnowszym odcinku, trudno mieć nadzieję!

SPRAWDŹ: Dramatów Kasi ciąg dalszy! Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skrytykowała dom swojego męża

Dalsza część artykułu pod galerią: Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Uczestnicy

Julia podjęła decyzję. Czy to koniec?

W poprzednim odcinku widzowie byli świadkami przykrej rozmowy Julii i Tomasza z Piotrem Mosakiem. Po wyjściu eksperta, para kontynuowała podjęty temat. Tomasz próbował wyjaśnić Julii swoje intencje, ale jego niezgrabność sprawiła, że było jeszcze gorzej. Zapytał, czy w życiu kobiety wydarzyło się coś, co ją zraniło i może przez to jej wygląd się tak diametralnie zmienił. Na szczęście, ekspert wyczuł, że para może wciąż dyskutować o wadze Julii i wrócił na górę. Zakazał im podejmowania tego tematu przez następne dwa tygodnie.

Jak się okazało, cała ta sytuacja była za trudna dla Julii. - Po wyjściu Piotra żeśmy porozmawiali i Julka mi powiedziała, że musi się przewietrzyć - zaczął. - Nie kłóciliśmy się, nie było żadnych krzyków. Normalna, rzeczowa rozmowa. Julka powiedziała, że bardzo negatywnie ją zaskoczyło moje wyznanie - przyznał. Tomasz próbował wytłumaczyć swoje zachowanie, ale jego kiepskie umiejętności komunikacyjne wywołały odmienny efekt. - Nie wiem do końca, co się wydarzyło i dlaczego to się wydarzyło - stwierdził. Wychodzi na to, że Julia się wyprowadziła, a ich kontakt został mocno ograniczony. Czy kobieta zdecyduje się kontynuować relację z Tomaszem?

Mosak skrytykował zachowanie Kasi!

Drugą parą, która przez fanów została już skreślona, spędziła razem długi majowy weekend. Niestety, okazuje się, że robili wszystko, by nie mieć zbyt wiele czasu sam na sam. Odwiedzali każdą możliwą rodzinę. W końcu przyjechał do nich Piotr Mosak. Rozmowa z ekspertem sprawiła, że Paweł poczuł się komfortowo. Wyznał, co mu przeszkadza! - Jest rodzinna - zaczął. I pozornie może to i dobrze, ale w tej sytuacji chyba nie do końca.

ZOBACZ: Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Kasia wyznała całą prawdę o sobie! Sprawiła przykrość mężowi

Kasia wyznała, że aktualnie jest w trakcie badań i często jeździ po lekarzach. - To macie możliwość wspólnego doświadczania życia, jeżdżenia po lekarzach - stwierdził ekspert. - No właśnie nie chce mnie angażować - uciął Paweł. Co więcej, wyszło na to, że Kasia jeździ wszędzie z mamą! - Jestem taką najukochańszą córeczką... - usprawiedliwiała się Kasia. - Ile razy dziennie mamusia się z tobą kontaktuje? - zapytał Mosak. - Dużo razy, z 20 - odpowiedziała. Jak widać, Pawła to boli! Przyznał, że większość kłótni wśród jego znajomych wywoływali zbyt zaangażowani rodzice.

- Sama w ankiecie napisałaś, że najlepiej to być przyjaciółmi w związku. Jak pielęgnujesz przyjaźń z tym panem? - zapytał. Kasia przyznała, że potrzebuje czasu, by oswoić się z myślą o posiadaniu męża. - Obgadując wszystko z mamą i koleżanki? Wyjaśnij mi mechanizm oswajania? - stwierdził ekspert. - Nie oswajasz się. To tak wyglądasz jakbyś uciekała - dodał.

Katarzyna oczywiście odebrała całą rozmowę jako atak. Bez żadnych refleksji dotyczących swojego zachowania. Co więcej, zapowiedź kolejnego odcinka zdradza, że Kasia zrobi mężowi awanturę!

Sonda
Oglądasz "Ślub od pierwszego wejrzenia 6"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE