Michał Piróg pokazał kobiecą rękę z pierścionkiem. Teraz gwiazda "Top model" potwierdziła ciążę

2021-06-30 12:13
Michał Piróg
Autor: AKPA Michał Piróg

Na profilu Michała Piróga na Instagramie jakiś czas temu pojawiła się fotografia, na której juror "You Can Dance" trzyma kobiecą dłoń, na której lśni pierścionek zaręczynowy. Wielu internautów wpadło w osłupienie. Czyżby Michał Piróg zaręczył się z kobietą?

Nie od dziś wiadomo, że Michał Piróg deklaruje się jako homoseksualista. Tym bardziej zadziwia u niego zdjęcie z kobiecą dłonią, na której widać pierścionek zaręczynowy. Dodatkowe spekulacje wzbudził także opis: "She said yes .... ♥️" (Powiedziała tak przyp.). Fani od razu zaczęli się zastanawiać, czy Piróg przestał być gejem i weźmie teraz ślub z kobietą. Szybko okazało się, że to nie on się oświadczał.

Michał Piróg został ojcem! Pokazał zdjęcie 3-letniego synka

Pierścionek zaręczynowy należy do Żakliny Ta Dinh z 7. edycji "Top model". Prezenter TVN przyjaźni się z modelką, która w 2018 roku zajęła 10 miejsce. Żaklina przyjęła oświadczyny swojego ukochanego, które miały miejsce w maju na Majorce. Teraz Żaklina w bardzo oryginalny sposób potwierdziła swoją ciążę. - No i zobacz... 12 lat później w ręku zamiast drinka -USG - napisała na Instagramie i umieściła zdjęcia.

Wiemy, kto zastąpi Andrzeja Piasecznego w "The Voice Senior". Będziecie w szoku! To królowa polskiej sceny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE