Top Model 10. Fashion Week w Pradze za nami. Wiadamo już, kto przeszedł do finału

2021-11-18 7:01

Jubileuszowy sezon programu „Top Model” wkrótce przejdzie do historii. Dla jednej z trzech finalistek 10. odsłony show stanie się przepustką do wielkiej kariery. Wszystko stanie się jasne już za tydzień, podczas wielkiego finałowego widowiska na żywo. Wiemy, jakie niespodzianki na finałowy wieczór planuje produkcja. Nie zabraknie gwiazd!

Dorota Goldpoint: Znana projektantka mody ujawnia kulisy pracy z gwiazdami. Do czego przekonała Irenę Santor?

Program na przestrzeni dekady stał się trampoliną do sukcesu w świecie mody i show-biznesie dla wielu młodych ludzi. To tu zaczynali Karolina Pisarek, Jakob Kosel, Karolin Gilon czy Klaudia El Durski. Teraz przed podobną szansą stoją finalistki jubileuszowej edycji „Top Model” - żywo Nicole Akonchong, Dominika Wysocka i Julia Sobczyńska.

Za nimi trwająca wiele tygodni rywalizacja, której zwieńczeniem był wyjazd na Fashion Week w Pradze. O tym, która z nich zdobędzie nagrodę w wysokości 100 tys. złotych i podpisze kontrakt z międzynarodową agencją modelek, zdecyduje ich występ w wielkim widowisku na żywo.

Finalistki w towarzystwie uczestników, którzy musieli pożegnać się z programem na wcześniejszych etapach, zaprezentują się podczas pokazu mody w kreacjach stworzonych przez topowych polskich projektantów. Na końcową punktację złoży się również ocena finałowej sesji zdjęciowej z udziałem dziewcząt, dla której scenerię posłużyły rajskie plaże Malediwów.

Wybór zwyciężczyni należeć będzie jednak nie tylko do jurorów, czyli Joanny Krupy, Katarzyny Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego, ale także do widzów, którzy w środowy wieczór będą głosujących na swoje faworytki za pomocą SMS-ów. Widowisko uświetnią dodatkowo występy polskich gwiazd. Wśród nich znajdą się m.in. Monika Brodka i Smolasty. Finałowy odcinek wyemitowany zostanie w środę 25 listopada o 21.35 w TVN.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE