Doda z zarzutami! Były mąż piosenkarki, Emil S. zatrzymany

2021-11-30 12:10
Dorota Rabczewska usłyszała zarzuty! Były mąż piosenkarki, Emil S. zatrzymany
Autor: Akpa Dorota Rabczewska usłyszała zarzuty! Były mąż piosenkarki, Emil S. zatrzymany

Dorota Doda Rabczewska usłyszała zarzuty w śledztwie, które dotyczy Emila S., jej byłego męża. Mężczyzna, jak podaje RMF FM, został już zatrzymany. Wokalistkę podejrzewa się o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 Kodeksu karnego. Doda wydała oświadczenie. Szczegóły w dalszej treści artykułu. Informacje będziemy aktualizować na bieżąco!

Dorota Doda Rabczewska usłyszała zarzuty, podobnie jak jej były mąż Emil S., który miał zostać zatrzymany wczoraj, 29 listopada w Warszawie. Informację jako pierwszy podał portal RMF FM. Jak czytamy na stronie: - Jak dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada, jest podejrzana o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 Kodeksu karnego, mówiącego o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli.

SPRAWDŹ: Tak hucznie Doda świętuje rozwód! Warszawa jeszcze tego nie widziała! Rabczewska na dachu limuzyny

Artykuł 300 § 1 Kodeksu karnego brzmi następująco:

300) § 1. Kto, w razie grożącej mu niewypłacalności lub upadłości, udaremnia lub uszczupla zaspokojenie swojego wierzyciela przez to, że usuwa, ukrywa, zbywa, darowuje, niszczy, rzeczywiście lub pozornie obciąża albo uszkadza składniki swojego majątku, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Śledczy mają prowadzić postępowanie w związku z pracą Emila S. jako producenta filmowego. Przypomnijmy, że odpowiada za takie filmy jak: "Last minute", "Służby specjalne", "Pitbull. Nowe porządki", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Pitbull. Ostatni pies", a najnowszym filmem, nad którym pracował z byłą żoną są "Dziewczyny z Dubaju".

ZOBACZ TAKŻE: Doda pobiła Lady Gagę na łeb, na szyję! "Dziewczyny z Dubaju" z rekordem tego roku!

Galeria powyżej: Dorota Rabczewska usłyszała zarzuty! Były mąż piosenkarki, Emil S. zatrzymany

Doda z zarzutami. Piosenkarka wydała oświadczenie. Zrobiła to za pośrednictwem Instagrama, gdzie napisała, że jej były mąż usłyszał czterdzieści zarzutów. Pełna treść oświadczenia niżej.

OŚWIADCZENIE: Jako producent kreatywny, tworząc film od A do Z, wykonałam swój obowiązek przynosząc gotowe dzieło. Ba! Nie byle jakie, bo bijące kinowe rekordy oglądalności 2021 roku. Drugiego producenta, mojego ex męża zadaniem było przynieść na to budżet, dopiąć umowy z inwestorami i opłacić ekipę. On dostał hita, ja same problemy🤷‍♀️ Emil wczoraj z ponoć 40 zarzutami został aresztowany. Ja jako Prezes spółki dostałam jeden zarzut i pewnie parę lat bronienia się w sądzie. Rozumiem. Za głupotę, naiwność i zaufanie się płaci. Brak świadomości nie zwalnia z odpowiedzialności. Byłam na to psychicznie przygotowana. Chcę pomoc inwestorom i ekipie odzyskać pieniądze, dlatego przejęłam konto z syndykiem z którym omawiałam porozumienia od miesiąca. Dalej będę promować oraz dystrybuować ten wspaniały film ale już SAMA! Nauczka na przyszłość: jesteś artystą? Twórz filmy, a nie spółki🤷‍♀️😙 Do tego pierwszego jak widać mam talent😉 P.S.: Nie musicie mi zasłaniać oczu w artykułach - niczego się nie wstydzę bo nie mam nic na sumieniu.

Informacje będziemy aktualizować na bieżąco!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE