Tak hucznie Doda świętuje rozwód! Warszawa jeszcze tego nie widziała! Rabczewska na dachu limuzyny

i

Autor: AKPA/ DECK SE.pl Tak hucznie Doda świętuje rozwód! Warszawa jeszcze tego nie widziała! Rabczewska na dachu limuzyny

Tak hucznie Doda świętuje rozwód! Warszawa jeszcze tego nie widziała! Rabczewska na dachu limuzyny

2021-11-19 19:54

Doda rozstała się z Emilem Stępniem. Z tej okazji piosenkarka zorganizowała huczną imprezę by uczcić wolność i niezależność! To także świetna okazja dla gwiazdy, by odreagować stres związany z ostatnimi miesiącami i z radością rozpocząć nowy rozdział! Doda hucznie świętuje rozwód, Warszawa jeszcze tego nie widziała! Rabczewska na dachu limuzyny wjechała na swoje prywatne przyjęcie.

Dorota Rabczewska i Emil Stępień nie są już małżeństwem. Ich związek przez długie miesiące ważny był jedynie na papierze. Nareszcie, Doda może odetchnąć z ulgą, bo kilka dni temu w warszawskim sądzie zakończyła się rozprawa rozwodowa producenta i piosenkarki. Gwiazda postanowiła uczcić ten moment i w piątkowy wieczór zorganizowała huczną, prywatną imprezę, na którą przyjechała limuzyną. Nie mogło zabraknąć elementu zaskoczenia, Warszawa jeszcze tego nie widziała! Przypomnijmy, że artystka przeszła prawdziwe piekło. Jak mówiła podczas połączenia z fanami jakiś czas temu:

Z jakiegoś powodu uciekłam z domu dwa lata temu. Nie mieszkaliśmy ze sobą od wielu miesięcy przed rozwodem. Emil naprawdę dał mi szkołę życia. Potrafił przyjść uśmiechnięty na plan i do ucha mi powiedzieć: "Jesteś piątym kołem u wozu i nikt cię tutaj nie chce. I nikt cię nie lubi. Jestem nikim beze mnie. Jesteś tutaj tylko dzięki mnie. Nie zasłużyłaś. Ale masz". (...) Odbiło się to u mnie depresją, lękami, atakami paniki. Silne, dowartościowane kobiety coś takiego również wykańcza psychicznie, gdy ktoś próbuje deprecjonować, poniżyć, uśmiechając się do reszty, przez co nikt nam nie uwierzy. Szczegóły rozwodu Dody i Emila Stępnia możecie sprawdzić tutaj: Doda już po rozwodzie! Emil Stępień prosi żonę o wybaczenie. Szokujące słowa Dziś Dorota Rabczewska cieszy się wolnością, a z tej okazji zorganizowała huczną imprezę na kilkadziesiąt osób! Szczegóły przyjęcia w dalszej części artykuł.

Doda rozwód świętuje w gronie przyjaciół i najbliższych sobie osób. Zaprosiła ich do stylowego lokalu SLA Warsaw. Restauracja połączona z klubem znajduje się w samym centrum Warszawy. To właśnie tam artystka podjechała limuzyną, z której wysiadła ubrana w spektakularną kreację! To, co wydarzyło się później zapiera dech w piersiach. Warszawa jeszcze tego nie widziała! Swoje prywatne przyjęcie zapowiedziała też na Instagramie: - Był czas na smutki, był czas na refleksje, a teraz jest czas żeby zamknąć pewien etap i... bawić się!!! - krzyczała uśmiechnięta od ucha do ucha Doda. Artystka zaszalała i pod klubem wskoczyła... na dach limuzyny! Na luksusowym aucie widnieje napis: "just divorced", co jest opozycją do angielskiego "just married". Błyszczała nie tylko Doda, ale także jej stylizacja. Wokalistka założyła specjalnie uszytą na tę okazję suknię projektu Sylwii Kujawy. Zobaczcie, jak prezentowała się w tej kreacji Doda na dachu limuzyny w samym sercu Warszawy! Tego jeszcze nie było!

Doda na dachu limuzyny wjeżdża na imprezę. Świętuje rozwód!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany