Doda pobiła Lady Gagę na łeb, na szyję! "Dziewczyny z Dubaju" z rekordem tego roku!

2021-11-29 17:56
Lady Gaga, Doda
Autor: Instagram/Akpa Lady Gaga, Doda

W miniony piątek, 26 listopada do kin trafiły dwa długo wyczekiwane filmy - "Dziewczyny z Dubaju" wyprodukowane przez Dodę, w reżyserii Marii Sadowskiej oraz film "Dom Gucci", w którym główną rolę zagrała Lady Gaga. Po tzw. weekendzie otwarcia znamy już oficjalne wyniki oglądalności obu filmów. Doda i jej film dosłownie zmiażdżyły Lady Gagę.

Na film "Dziewczyny z Dubaju" czekaliśmy od wielu miesięcy. Prace nad filmem, jak i jego premierę, przedłużała pandemia. W ten piątek (26 listopada) film w końcu trafił do kin. Już po oficjalnej, galowej premierze zbierał świetne recenzje. Przeczytajcie sami recenzję naszego dziennikarza Adriana Nychnerewicza: Obejrzeliśmy film "Dziewczyny z Dubaju". Katarzyna Figura bawi i przeraża! Czy Doda może otwierać szampana? RECENZJA

Tego samego dnia do kin trafił także film Ridleya Scotta "House of Gucci", czyli "Dom Gucci", w którym główną rolę zagrała sama Lady Gaga. Film zbiera zróżnicowane recenzje. Nie spełnił oczekiwań wielu widzów, choć praktycznie wszystkich zachwyca rola popularnej piosenkarki. 

NIE PRZEGAP: Bezwstydna Doda bez stanika na mieście. Wszystko jej widać! ZDJĘCIA

Najlepszą recenzją jest jednak frekwencja widzów, którzy stawili się w kinie. I tu okazuje się, że Doda i jej film pobiły na głowę produkcję z Lady Gagą. Film "Dziewczyny z Dubaju" w pierwszy weekend obejrzało aż 279 tys. widzów. To najlepszy wynik oglądalności ze wszystkich polskich filmów, które trafiły do kin w tym roku. "Dom Gucci" w te same dni przyciągnął do kin zaledwie 149,5 tys. widzów. Doda może więc otwierać szampana. Jej film już po trzech dniach okazał się hitem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE