Kolęda dla Pana Boga - Tomasz Tokarz wykonuje pierwszy polski Vangelis

2017-12-24 19:01
foto z klipu
Autor: materiały prasowe

Właśnie, dziś, czyli w wigilię Tomasz Tokarz zdecydował się na premierę wyjątkowego świątecznego utworu, czyli "Kolędy dla Pana Boga". Takiej pieśni jeszcze nigdy wcześniej nie było w naszym kraju.

Tradycyjnie autorem słów i muzyki jest Tomek. Charakterystyczną cechą tej pastorałki jest jej bogate brzmienie instrumentów elektronicznych. - Postanowiłem stworzyć pieśń bożonarodzeniową, różniącą się od standardowych kolęd w klimacie bardzo nowoczesnym, jednak tekst jest bardzo tradycyjny, zgodny z Biblią. Za produkcję muzyczną tego utworu odpowiada Robert Krużyński vel Kruszewski, znany w branży jako Dj Velu. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Robertem, gdyż nadajemy na podobnych falach muzycznych. Ciekawostką jest to, że kolęda jest w dwóch wersjach: oryginalnej (electro) oraz kościelnej (organy). Realizację teledysku w postaci bardzo ciekawych animacji stworzył muzyk wraz z Pawłem Pochwalskim - opowiada "super Expressowi" Tomasz Tokarz. - Mam nadzieję, że kolęda bardzo szybko zagości we wszystkich kościołach, w domach przy stołach świątecznych, wigilijnych oraz we wszystkich wszelkiego rodzaju mediach. Zapraszam do obejrzenia i posłuchania - dodaje artysta.
Ciekawi jesteśmy Waszych opinii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE