Kolejna metamorfoza Pauliny Smaszcz

i

Autor: AKPA/Baranowski, instagram/@paulina.smaszcz Kolejna metamorfoza Pauliny Smaszcz

Musicie to zobaczyć!

Kolejna metamorfoza Pauliny Smaszcz. Przecieramy oczy ze zdumienia. Internautka: "Ale masakra"

2022-12-07 15:31

Kobieta zmienną jest - doskonale wie o tym Paulina Smaszcz (49 l.), która pokazała się w social mediach po kolejnej już metamorfozie. Dopiero co zaskoczyła wszystkich, gdy ogoliła się "na zapałkę", a teraz przefarbowała włosy. Internauci są podzieleni - jedni pieją z zachwytu, inni piszą wprost: "Ale masakra". Pojawiły się nawet porównania do Britney Spears!

Nie milkną echa potężnej medialnej awantury między Pauliną Smaszcz a jej byłym mężem, Maciejem Kurzajewskim (49 l.). "Kobieta petarda" nie stroniła od publicznego komentowania nowego związku eksmałżonka, a 11 listopada br. odwiedziła byłą teściową w sprawie psa Bono, który, jak wcześniej twierdziła, miał zostać "wydany" przez prezentera. O wizycie opowiedziała w social mediach. 

Po tym wydarzeniu Maciej Kurzajewski skierował sprawę na policję, choć Paulina Smaszcz w rozmowie z "Super Expressem" zaprzeczyła, jakoby nachodziła matkę prezentera. "Z moją byłą teściową Teresą Kurzajewską pozostaję w pozytywnych relacjach" - deklarowała. 5 grudnia br. była ona przesłuchiwana na komendzie policji w Wesołej, o czym opowiedziała w social mediach. Przy okazji zaprezentowała się w odmienionej wersji - krótkich, ogolonych "na jeża" włosach. Uwagę zwracały także jej podkrążone, nieco zaczerwienione oczy, co mogło sugerować, że jej stan nie jest najlepszy.

Kolejna metamorfoza Pauliny Smaszcz. Fani w szoku, my również

Paulina Smaszcz udowodniła, jak wiele prawdy kryje się w powiedzeniu "Kobieta zmienną jest". 5 grudnia prezentowała się w świeżo ogolonych włosach (po nagraniu oświadczenia otrzymała także duże wsparcie od gwiazd "M jak miłość"), a dwa dni później, 7 grudnia, w mediach społecznościowych pojawiło się nowe wideo z jej udziałem, na którym widać kolejną już przemianę "kobiety petardy". 

Na nagraniu, które udostępniła na TikToku, Paulina Smaszcz pokazała się fanom w mocnym makijażu i nowym kolorze włosów. Na jej głowie króluje blond, a na twarzy - uśmiech. Uwagę przyciągają także usta dziennikarki pociągnięte pomadką o intensywnym kolorze. Paulina Smaszcz pochwaliła się, kto odpowiada za jej najnowszą metamorfozę, zaprosiła również fanki na spotkanie mikołajkowe w salonie fryzjersko-kosmetycznym. 

Nowy image Pauliny Smaszcz spotkał się z mieszanymi opiniami. "Piękna buzia... Ale we włoskach lepiej. I nastrój lepszy...", "Mega super" - komplementują jedni. Nie brak jednak słów krytyki. "Ale masakra" - oceniła jedna z internautek. Inna porównała "kobietę petardę" do... Britney Spears, która w 2007 roku ogoliła włosy na oczach paparazzi. 

Zobaczcie, jak wygląda Paulina Smaszcz po kolejnej metamorfozie. W naszej galerii możecie prześledzić także, jak zmieniała się jej fryzura. W którym wydaniu wyglądała najlepiej?

Sonda
Obserwujesz Paulinę Smaszcz w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają